Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bölümlere baktım ama Sanji'nin yenilgisi yenilgi gibi durmuyor. Çünkü onu mest eden bir güç yoktu karşısında. Savaşa devam edebilirdi. Ezilir diyenlere gelsin bu bölüm.:D Bu çocuk bu arc Ailesini mest edecek. Babasının teknolojisine ihtiyacı olmadığını kanıtlar şekilde hepsini ...:D

Baba yanılttı, ben çok daha farklı seviyelerde bekliyordum ama sanırım artık her heybetli adamı görünce uçmaya gerek yok.
Acaba oğlu diye mi acıdı ki (lol). Veya ne bilem daha bir bölümle değerlendirilmez ama yok büyük ligin oyuncusu değilmiş maalesef baba şuanlık öyle görünüyor. Belki abilerden biri uçuktur kim bilir.
Sanji reisin askerleriyiz. Reis her daim reis

Baba yanılttı, ben çok daha farklı seviyelerde bekliyordum ama sanırım artık her heybetli adamı görünce uçmaya gerek yok.
Acaba oğlu diye mi acıdı ki (lol). Veya ne bilem daha bir bölümle değerlendirilmez ama yok büyük ligin oyuncusu değilmiş maalesef baba şuanlık öyle görünüyor. Belki abilerden biri uçuktur kim bilir.
Abiler değil abla uçuk.Bayağı özel tasarlanmış :D

Eline malzeme ver Chopper kadar doktorlukta yapar bir nevi :D Çokta yıpranmış durmuyordu babası karşısında da.
Yapar tabi. Zaten aşçı olarak birçok bitkiyi ve vitaminlerini neyim biliyor, hayvanların vücutların çok iyi tanıyor kasap da olduğu içün. Kısa bir eğitimle en azından acil durumlarda müdahale yapabilir. :a:

Sanji acımıştır la babasına. Bu arada Luffy'nin en gıcık kaptığı tipte biri bu. Kendi adamlarını bu şekilde kullananların sonu hep aynı oluyor.:D Ama bu arc Sanji'nin arcı olduğu için Sanji ders verecektir bunlara.:D Sanji'yi çok küçümsüyorsun haa..

Son düzenleme:
Abiler değil abla uçuk.Bayağı özel tasarlanmış :D
umarım öyledir yoksa bunlar ancak ufak su birikintisine hakim olabilirler. Bir amiral gelse bunları darmaduman eder. Kopskoca denize hakim olmak istiyorsan azıcık ensen kalın olacak şimdi. Ha tabii daha bir bölümden tam çıkarımlar yanlış olabilir. Babab oğlunu sınamış olabilir, kendi tutmuştur. Çünkü şunuda hissettim isteyince baba tekniği ile sanjiyi yere de oturttu ama Dof nerde bu adam nerde gibi sanki

karolla

Babası teknoloji ile elektromanyetik vuruş yapıyorsa sanji de diable yapıyor. Ayrıca sanjinin uçmak için o aparatlara da ihtiyacı yok. Keza hızlı hareket etmek için de. Sanji teknolojisiz bile o teknolojinin verdiği bir çok avantaja zaten sahip. Ama belki daha da hızlı hareket etmek ve bacaklarını daha güçlü kılmak için ayaklarına aparat takabilir.

Sanji ciddi dövüşmemiş bile. Ben babasına olan nefreti nedeniyle daha sıkı dövüşebileceğini düşünüyordum ama mangaka yine yarıda kesmiş sağolsun.

Şu adam patlasın artık Oda; yeter!!!

Arc sonunda Sanji'nin göreceğimizi ümid ettiğim muhteşem gücü sonrası, Vinsmoke'ların 0 numarasından tutun babasına kadar herkes Sanji'ye hayran kalacak ve küçüklükten beri ezilen, güçsüz Sanji'ye olan bakışları değişecek ve ona saygı duymaya başlayacaklar.

Belki de Sanji'nin göstereceği güç kaynağı ile Vinsmoke'ların kaybolmuş olan asıl çehresi tekrar gün yüzüne çıkacak ve teknolojik aletleri kullanmayı bırakıp özlerine dönecekler. Yani Sanji gibi teknolojiye bağlı olmadan dövüşecekler. Sanji'nin babası ne kadar şeref yoksunu gibi gözükse de sonuç olarak bir barışma durumu söz konusu olabilir ya da baba ölür, Vinsmoke'ların idaresini Sanji alır ve kardeşleri Sanji'ye destek çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık