Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zatoci

Bu spoiler gerçek değil gibi. Bu yıl Sanjinin yılı diyen Oda eğer Sanjiye yine kaybettirecekse yazık. Bu saatten sonra hasır şapka korsanları kimseye kaybetmez :)

Evet jajji güçlüymüş peki bunu nasıl anladık sanjiyi indirmiş bravo oda mal oda aptal oda
Abi bıktım zoroyu severim 2 si büyük rakipken zoro neler yaptı
İlk sahnede gemi kesti, logiaya tek attı ,pikayı madara etti, su altında hordy tek attı, fuji ile ezilmeden kapıştı ,mihavk eğitti
Sanji ivankov eğitti ,top oldu ,dof çizdi,vergo çatlattı,babası tokatladı, 1. 2. Kardeş gelse onlarda döverdi,begeye haddini bildiremedi zoro olsa açık net tek,atardı .rakip diye gösterdiği 2kişiden biri bu kadar ezilirke biri bu kadar yüceltmesi çok saçma. 2,sene göstermedi bize bu adamı sanji yılı dedi ula temmuz bitiyo ve hala ezmeye devam ediyo kesin yıl sonunda öldürecek bunu

Evet jajji güçlüymüş peki bunu nasıl anladık sanjiyi indirmiş bravo oda mal oda aptal oda
İlk sahnede gemi kesti, logiaya tek attı ,pikayı madara etti, su altında hordy tek attı, fuji ile ezilmeden kapıştı ,mihavk eğitti
Sanji ivankov eğitti ,top oldu ,dof çizdi,vergo çatlattı,babası tokatladı, 1. 2. Kardeş gelse onlarda döverdi,begeye haddini bildiremedi zoro olsa açık net tek,atardı .rakip diye gösterdiği 2kişiden biri bu kadar ezilirke biri bu kadar yüceltmesi çok saçma. 2,sene göstermedi bize bu adamı sanji yılı dedi ula temmuz bitiyo ve hala ezmeye devam ediyo kesin yıl sonunda öldürecek bunu
Sakin ol kanka düşüşü ne kadar sert olursa kalkışı bir o kadar ihtişamlı olacak reisin :D

Yalnız bir de ciddi ciddi ölürmüș. Hem ölürse Luffy fishman adasını Yok edip all blue yu oluşturacak teorisi de hayal olur.

Charles Vane

Sanji nin kollar gidici fakat logia tipi bir meyve yiyecek ileride bence

Luffy'nin babası deyince aklıma Shanks geliyor nedense, ona göre cevap vermişim.
Yassop büyük bir nişancı ve Usopp da o yolda ilerliyor. Zamanı gelince babasının seviyesine erişecek işte.
Luffy zaten Shanks'ı hedef edinmiş durumda. Amacı ondan güçlü olmak. Ondan güçlüsü de kk zaten.
Dragon hedef olmasa da tahmini gücüyle Luffy'nin erişmeye çalıştığı seviyelerde gezdiği ortda. Yani temel amaç olmasa da zamanı gelince babasını geçecek.

Cevabı bu kadar bariz bir soruyu niye sordun ki. :/
Hedefleri değil bence çünkü. Luffy Dragon hedefim demiyor. Umrunda bile değil üstelik. Bunda hem fikiriz galiba.

Yasopp da keza Usopp'un hedefi değil. Hedefim demiyor, nefret etmiyor. Bu konuda tek bildiğimiz babası ile
gurur duyduğu. Nişancılıkda geçer bence ama bire bir bi vsde alacak güce erişmez bence.

Demek istediğim Luffy-Usopp için Dragon-Yasopp hedef olmadığı için babalarını geçmeleri için seri sonunu beklemek gerekmiyor. Ha bencede seri sonlarına doğru geçeceklerdir lakin sebebi bu değil. Aynı şekilde Sanji'de babasını seri sonunda aşacaktır.

lol e bi zahmet ağzını burnunu kırsın babası. Koskoca İmparator bu birlikle birleşme derdinde tüm dünyaya kendi bayrağı altında hangi isimleri topladığını çay partisi ile duyurma peşinde ama Babamız Sanjiden güçsüz çıkacak. Adamlar yeniden koskoca denizlerde hüküm kurmak derdinde ama liderleri sanjimiz etmeyecek azıcık ne diyim gerçekçi mi olalım. Sürekli farklı bir şeyler peşinde koşmamıza gerek yok bence bazen en güzeli önümüzde durandır.
Babayı bırak çok büyük ihtimal kardeşlerden biride Sanjiden güçlüdür.

Baba güç bakımından nerdedir Luffy ile kıyaslama isterdim ama bilemiyorum. ama alsın isterim Luffyi filan ama artık her heybetli adam gelin ce de Luffy yedirmek olmuyor hele Doftan sonra. Tabii onda Law etkeni filan var ama karışık işte.
bu konuya girince baktım da artık fiil bölümlerinde bile luffy ezemiyorlar bu bir milattır

Ne tuhaf bir ark oluyor böyle! BM inecek mi inmeyecek mi onu henüz kestiremiyorum. Hala inecekmiş gibi gelmiyor bana. İnecekse bir kadının erkekten hunharca dayak yiyişini nasıl çizecek bu adam?

Sanji'nin ailesi ayrı bir olay. Babasının zaten beş para etmez bir adam olmasını bekliyordum ki çok büyük ihtimal öyle. Bu adam ve ailenin diğer çocukları ne kadar kötü olursa olsun bizimkilerin bunları nasıl tokatlayacağını hala anlamadım. Babanın evlattan dayak yiyişini çizmesini bırak, Luffy'den yiyişini bile nasıl yapacak merak ediyorum. Çok abes geliyor bana bu durum.
Neyi nereye bağlayacak, ne edecek? Harbiden tuhaf ve ilginç bir ark.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık