Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevabı kes. :/ Nesi hedef cidden soruyorum.
Luffy'nin babası deyince aklıma Shanks geliyor nedense, ona göre cevap vermişim.
Yassop büyük bir nişancı ve Usopp da o yolda ilerliyor. Zamanı gelince babasının seviyesine erişecek işte.
Luffy zaten Shanks'ı hedef edinmiş durumda. Amacı ondan güçlü olmak. Ondan güçlüsü de kk zaten.
Dragon hedef olmasa da tahmini gücüyle Luffy'nin erişmeye çalıştığı seviyelerde gezdiği ortda. Yani temel amaç olmasa da zamanı gelince babasını geçecek.

Cevabı bu kadar bariz bir soruyu niye sordun ki. :/

%65 19 seneye denk geliyor %35 dediğine bakma 9-10 yıl daha var bitmesine :D
Lan herkes neyin ne olduğunu biliyor. Sen herkesten daha iyi biliyorsun. Ee ne diye millete yalan söylüyorsun dimi ? Enteresan :bilmem:

Sanji yılını 2017'nin ortalarında bitirse bile Kaido arcı başlı başına bir olay. 50 bölümde bitecek bir arc olacağını hiç zannetmiyorum Wano'nun. O arc da iki sene sürse zaten 2019'un ortasına geliyor vakit. Bunun üstüne Elbaf'ı, Raftel'i, son savaşı eklediğin zaman 2023'den önce mümkün gözükmüyor serinin bitmesi. Herhalde bu demeçleri kafası güzelken veriyor.

Sanji arc sonucu en azından babası seviyesine ulaşması lazım yada ben öyle düşünüyorum. Karşılaşmaları şart değil. Luffy de Kaidou'ya yürüme kapasitesine yaklaşması lazım.

Diğer yandan Sanji ve düğün meselesi üzerinden olayları bir hikayeye bağlarsam şöyle bir şey kurgularım herhalde:
Luffy bu düğün vesilesi ile Big-Mom ile karşılaşır ve bir ihtimal yenerse Big-Mom'ın emrinde olanlar da Luffy'e itaat edebilir. Daha sonrasında Kaidou, ardından Teach'i yense Kaidou' nun adamları ve Wano Luffy' e itaat edebilir. Bu savaşların ardından Luffy yavaşca KK olarak lanse edilmeye başlar. Sonrasında kalan dünya hükümetine karşı da toplu bir savaşta zafer elde ederse KK' lığı tescillenir. Tabi dünya hükümeti de dağılırsa yeni kurulacak hükümet, Luffy' e başta itaat sonra ihanet eder. İhanet sonucunda da Luffy ölürse seri biter. Efsane bu şekilde tarihte yerini bulur.

Lan herkes neyin ne olduğunu biliyor. Sen herkesten daha iyi biliyorsun. Ee ne diye millete yalan söylüyorsun dimi ? Enteresan :bilmem:

Sanji yılını 2017'nin ortalarında bitirse bile Kaido arcı başlı başına bir olay. 50 bölümde bitecek bir arc olacağını hiç zannetmiyorum Wano'nun. O arc da iki sene sürse zaten 2019'un ortasına geliyor vakit. Bunun üstüne Elbaf'ı, Raftel'i, son savaşı eklediğin zaman 2023'den önce mümkün gözükmüyor serinin bitmesi. Herhalde bu demeçleri kafası güzelken veriyor.
Yüzde otuz beş zaten 10 yıl ediyor. Yani 2026. Oda bunları kafası güzelken mi veriyor bilemem ama senin hesabında büyük bir sorun var orası belli.

Seriye başlarken Luffy şici yonkou indirir kk olur şapkayı da birine bırakır çeker gider diye düşünüyordum.Bu gidişle işler hükümet ti devrimdi derken nasıl yapacak toparlamayi merak konusu.Ustelik güçlenmesi gerek.Son arcta zar zor bir şici inmiş ve bu şici nin it gibi korktuğu bir yonkou var hedefte.Muttefiklerin elbette katkısı olacak ama Luffy muttefikleri ile birlikte kk olarak anılmak ister mi ? Luffy yardım edilmekten ziyade yardım etmeyi seven bir kişilik.

Seriye başlarken Luffy şici yonkou indirir kk olur şapkayı da birine bırakır çeker gider diye düşünüyordum.Bu gidişle işler hükümet ti devrimdi derken nasıl yapacak toparlamayi merak konusu.Ustelik güçlenmesi gerek.Son arcta zar zor bir şici inmiş ve bu şici nin it gibi korktuğu bir yonkou var hedefte.Muttefiklerin elbette katkısı olacak ama Luffy muttefikleri ile birlikte kk olarak anılmak ister mi ? Luffy yardım edilmekten ziyade yardım etmeyi seven bir kişilik.
Bunun spoiler la ne alakası var :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık