Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin sakladığı güçleri var belli oldu bu.

Zoro'dan daha güçlüymüş lan adam aslında. Vay beee. Bununla Zoro'nun neden Sanji'yi tayfada istemediği anlaşıldı.

Bu arada Babası Sanji'yi fena yere çarpıyor güzel çizilmiş o sahne.

Oglum ciddi ciddi sadece sky walk mu ogrendi bu adam iki senede? Okama kenpo falan yok gene benim anladığım? Ne is la bu? Hani mangaka sakiyor bazen biliyoruz, g4'u de sakladı. Ama Luffy rezil duruma düşmedi. Yani CC'ye falan yenildi ama sonra yendi, Hordy'i de yenmişti, imaji kötü değildi okuyucunun gözünde. Ama Sanji icin Vergo, Dof şimdi de bu. Ne zaman kullanacak aga bunu bu adam? Bu kadar saklama çok ama çok zorlama olur. Sanırım bu adamda okama kenpo falan yok. Ya buna bir materyal verecek ya da şu kıyafetleri falan verecek. Ya da ikisi bir her neyse.

@Monkey D. Luffy

Hakkini vermek lazim harbi iyi cakti. Adam savaşmayı biliyor.

Yonji filan robot mu yav.O kafa düzeltme şekli nedir :D İngilizcesi çıksın anlarız.Ayrıca Garuda kısmı gerçekse Alpha Plus oyununda gördügümüz tipde robotmuş.Güzel teori çıkar bundan :D

Rawda sayfaları geçmek isterken çıplak kadın sitelerine maruz kaldım :(:(
Aynen lan, sinirim bozuldu. Adblock kaldırmadan sayfaları göstermiyor, kaldırınca da böyle saçma saçma sitelere atıyor dümbükler. :/

Bakamadım, normal çıkmasını bekliyorum. :'(

Şimdi Sanji Dof'tan dayak yedi ve üstüne babasını döverse ne olur acaba. Jajji efendi statüsü göz önüne alındığında epey güçlü çıkacak gibi duruyor. Pisluk Oda'nın boss parlatmalarının kurbanı Sanji. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık