Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'den Okama kenpo beklemek ciddi misiniz la siz :D
Harbiden yav! Okama kenpo göreceksek Sanji yılı felan demesin.
Ne okama kenpo göresim var ne de ellerini kullanmasına şahit olasım var.
Şu arkta Zeff reyize bi selam çakılsa fena olmaz aslında. Sanji bana babalık yapan adam East Blue'da felan diye bir atar yapsa güzel olur.

Aynen lan, sinirim bozuldu. Adblock kaldırmadan sayfaları göstermiyor, kaldırınca da böyle saçma saçma sitelere atıyor dümbükler. :/

Bakamadım, normal çıkmasını bekliyorum. :'(

Şimdi Sanji Dof'tan dayak yedi ve üstüne babasını döverse ne olur acaba. Jajji efendi statüsü göz önüne alındığında epey güçlü çıkacak gibi duruyor. Pisluk Oda'nın boss parlatmalarının kurbanı Sanji. :/
Nasıl girebildiniz la oralara yuh :S Ghostery kullan rahat rahat gezin... Yada tıkladığın yeri bilmen lazım :T

Yalnız o kıyafetler harbi ise yariyor. Reiju o cizme sayesinde Yonji'yi ucurmuştu bayağı, şimdi de Jaiji, Sanji'yi uçurdu. Yonji'ye pek etki etmemişti çünkü Reiju yeterince güçlü değildi. Ama Sanji'de etti çünkü Jaiji harbi çok guclu. Aninda yer degisimi saglamasi da cabasi.

@Kaido

Dediğin gibi abuk sabuk teknikler olabilir ama hepsi öyle değildir. Misal şurada mr2, şiganvari bir teknik yapıyor. Ki bu adam çok ezik. En alt düzeyde kullaniyordur okama kenpoyu diye düşünüyorum.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/188/15

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık