Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 832: Germa Krallığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    130
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji, Yonji'ye birşey yapmış mı?
Baba oğluna bu soruyu sorduktan sonra, Yonji'nin çok güçlü olduğunu bilmeni isterim, gibi bir şey söylüyor. Sanji de:'' o zaman ben daha güçlü olmalıyım'' diyor..

Sanki ortada net bir şey yokmuş gibi..

Sanji'nin babası daha karizmatik beklense de beğendim diyebilirim.Adamdan yonko havası aldım beyazsakal gibi heybetli ve kendine güveni tam gibi.

Nami :(
Bu adam azitti iyice başina gelecek var.
Azgin teke E. Oda :/
Aynen verdiği mesajlar pek hoş değil. :/

Baba'da iş yok ya, ablası daha iyi. Ablası gerçekten çok iyi ya.:utan:
Kız kardeş ailedeki en şeytani karakter bile olabilir bence güzelliğine aldanmamak lazım.

Germa 66'nın bayrağı bildiğin Norveç bayrağı , Sanji'nin babasının miğferi de hafiften bir Viking çağrışımı yapıyor.
'' Four Nation Coup '' denen olayda Germa ile beraber toplam 5 ülke var. Wikiye göre Vikinglerin soyundan gelen 5 ülke ; Norveç , Danimarka , İsveç , İzlanda , Faroe Adaları.
Ve bu ülkelerin hepsi kuzeyli olarak adlandırılıyor.

Germa 66'nın bayrağı bildiğin Norveç bayrağı , Sanji'nin babasının miğferi de hafiften bir Viking çağrışımı yapıyor.
'' Four Nation Coup '' denen olayda Germa ile beraber toplam 5 ülke var. Wikiye göre Vikinglerin soyundan gelen 5 ülke ; Norveç , Danimarka , İsveç , İzlanda , Faroe Adaları.
Ve bu ülkelerin hepsi kuzeyli olarak adlandırılıyor.
Adamda bir devlik var zaten ;)
Noland'ın torunu çıkarsa züper olur :D
Torunu ortada pek sanmıyorum bunlar Royal Noland 400-500 yıl önce kaşif miş olasılık 0 :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık