Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GAMBIT

nerdeyse 6 yıldır one piece okuyorum nihayet birisinin tayfaya katıldığını görebileceğim. inşallah kolu bacağı falan gitmez de sağlıklı bir şekilde katılır balinamız.

Jinbei'den zaten sadece o ara dayak yerdi. Başka da yemez.:D Tayfa fanlığı ne alaka yahu. Sanki burda Brook'tan bahsediyoruz. Zoro ve Sanji'den bahsediyoruz. Bu adamlar ayrı birer Kaptan gücündeler zaten.

Bu arada Roger'ın tayfa ile bizim tayfayı benzetiyorlarmış. Ve Roger'a kitabeyi gösterdiklerinden sonra KK olmuş. Sanki maceramızın baya büyük bir kısmını geçmişiz ve sonlara doğru geliyormuşuz gibi. Artık Yonkou ile muhattap olacaklar. Umarım hala daha var diyenler çıkmaz.:S
Sanji Ace'e denk midir?

Big Mom ile ilgili şu an için bir sıkıntı görmedi. Ama Jinbei olayı yaraya tuz basacak gibi.
Linlin vs Luffy pek bir sevimsiz duruyor:p Nasıl dövüşecekler hayal edemiyorum. Kaido'ya gitsinler de şöyle kıran kırana dövüş görelim. Burada Linlin ile anlaşırlar diye düşünüyorum. Ona yol yapıyor Oda Luffy'e uysal tavırlar sergileterek.

2 yıl önce evet Jinbei muhakkak güçlüdür Sanjiden de Zorodan da ama 2 yıl aradan sonra yapmayın bari Jinbei güçsüz değil zaten ama şöyle diyeyim. BM ın diğer adamlarını görmedik. Hiç biri Jinbei ayarında olmayabilir. Keza Jinbei yerine Zoro ya da Sanjiyi koy onlar da o boşluğu doldurur bence ... Ayrıca Jinbei 2 yıl boyuna oturup çalışmamıştır da yani Baa az da olsa gördük .. Başka şeyler ile uğraşıyordu..

Linlin vs Luffy pek bir sevimsiz duruyor:p Nasıl dövüşecekler hayal edemiyorum. Kaido'ya gitsinler de şöyle kıran kırana dövüş görelim. Burada Linlin ile anlaşırlar diye düşünüyorum. Ona yol yapıyor Oda Luffy'e uysal tavırlar sergileterek.
Bana farketmez.:D Ama diğer taraftan Jinbei'yi geçtim Sanji'yi de almaya geldi Luffy. BM nasıl anlaşacak o konuda bilmiyorum.:S
@Marco

Denizleri bir gün yönetecek biri Luffy'dir. Bir Yonkou değil dediği ara kayış koptu.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık