Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben en basindan beri jinbeinin katilacagini dusunmuyordum.ilk siramda hep smoker vardi simdide jinbeinin katilacağını dusunmuyorum... bm nin kizi dedi tayfadan cikmaya kalkisanlar olmus. Bu kişiler diger gunu gorememisler yani jinbei nin kafasinin ucma ihtimali %90... jinbei pert jinbei wefat

Majestic

Bir şey soracağım ama kızmayın. Rayleigh'in yanındaki kılıç ustasını ben Zoro'ya benzettim. (Sadece saçını, ayrıca fauller de.) Sizce akraba çıkma ihtimalleri var mı?

Sanji ya da Zoro Jinbei'den güçlüdür denildiğinde ondan nefret mi edilmiş olunuyor?

Bu arada Jinbei'nin sözleri çok hoşuma gitti.:D
Tayfa fanlığı gözlerini kör etmiş. :/
Sanji dediğin adam ayırayım derken dayak yiyor Jinbei'den.Mahalle kabadayılarını ayırmaya çalışıp dayak yiyor birde doğrudan yese herhalde komaya girer. :D

Tayfa fanlığı gözlerini kör etmiş. :/
Sanji dediğin adam ayırayım derken dayak yiyor Jinbei'den.Mahalle kabadayılarını ayırmaya çalışıp dayak yiyor birde doğrudan yese herhalde komaya girer. :D
Jinbei'den zaten sadece o ara dayak yerdi. Başka da yemez.:D Tayfa fanlığı ne alaka yahu. Sanki burda Brook'tan bahsediyoruz. Zoro ve Sanji'den bahsediyoruz. Bu adamlar ayrı birer Kaptan gücündeler zaten.

Bu arada Roger'ın tayfa ile bizim tayfayı benzetiyorlarmış. Ve Roger'a kitabeyi gösterdiklerinden sonra KK olmuş. Sanki maceramızın baya büyük bir kısmını geçmişiz ve sonlara doğru geliyormuşuz gibi. Artık Yonkou ile muhattap olacaklar. Umarım hala daha var diyenler çıkmaz.:S

Kapakta Shakky-chan yok. Onu görmek isterdim. Bu bölüm öğrenmiş olduk ki Jinbe balıkadamlara vaaz vererek beyinlerini yıkıyor.

Linlin denizkızı çıkacak. Bu kaçınılmaz bir son gibi. O kadar çocuk elbet denizkızı yumurtasından çıkmış olmalı.

Bölüm ortaydı. Neyse en azından Luffy ilk defa dövüşmek konusunda istekli değil. Ne alacaklarsa alıp kaçsınlarda Kaido arc başkasın artık.

Kapakta Shakky-chan yok. Onu görmek isterdim. Bu bölüm öğrenmiş olduk ki Jinbe balıkadamlara vaaz vererek beyinlerini yıkıyor.

Linlin denizkızı çıkacak. Bu kaçınılmaz bir son gibi. O kadar çocuk elbet denizkızı yumurtasından çıkmış olmalı.

Bölüm ortaydı. Neyse en azından Luffy ilk defa dövüşmek konusunda istekli değil. Ne alacaklarsa alıp kaçsınlarda Kaido arc başkasın artık.
Big Mom ile ilgili şu an için bir sıkıntı görmedi. Ama Jinbei olayı yaraya tuz basacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık