Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
129 sayısını bi yerden hatırlıyorum gibi ama :S

Pudding'in mutfağındaki irili ufaklı saatler de bi garip. Sanji'yi ben getiririm dedi ama o buluşma işleri yaş :D Law, CC ve Joker olaylarını biliyoruz :D

Bi de abileri acaba Sanji'ye kötü mü davranıyordu, kaşlar ters burgulu salto falan ya :T Abilerinin Brokoli adasındaki pozu da güzeldi. Şeyin aynısı hani Luffy ve Usopp'un Mokomo'yu gördüğü gibin.

Bu arada Oda resmen doldurma bölüm yapıyor. BM direkt gelip adayı basacaktı ve savaş başlayacaktı halbuki. Para uğruna yapmadığı kalmadı...

Blueno niyetine 2 numarayı indirip babaya geçer gibi geliyor.
Baba var da BigMomı kim tutacak? Luffy her türlü bu saykoyla karşı karşıya gelir dövüş olursa. Sanjinin aile ikiye bölünür belki bilemedim. Reiju seviyor Sanjiyi ama iki abisi sevmemiş gibi.
Biraz karakterler tanıtılsın, kim var kim yok belli olsun daha net olur vsler. Şimdi erken.

GAMBIT

Birinci oğlan için kendini feda eden asker isteyerek mi ölüyor acaba böyle bir bağlılık mı var Germa'da. Ichiji(?) de "Wall" falan diyor sanki bir teknik uygularmış gibi. Adam pure evil çıktı, Vinsmokelar şimdilik süper gidiyor.

Birinci oğlanın ikinci oğlanla olan konuşması da garip. Ichiji "Sanji'yi görmek için sabırsızlanıyorum." derken Niji epey sinirli bir şekilde,"Yalan söyleme" diyor. Sanji'nin ailesinden nefret etmesinin nedeni de bu Ichiji ve babası olabilir.

Birinci oğlan için kendini feda eden asker isteyerek mi ölüyor acaba böyle bir bağlılık mı var Germa'da. Ichiji(?) de "Wall" falan diyor sanki bir teknik uygularmış gibi. Adam pure evil çıktı, Vinsmokelar şimdilik süper gidiyor.

Birinci oğlanın ikinci oğlanla olan konuşması da garip. Ichiji "Sanji'yi görmek için sabırsızlanıyorum." derken Niji epey sinirli bir şekilde,"Yalan söyleme" diyor. Sanji'nin ailesinden nefret etmesinin nedeni de bu Ichiji ve babası olabilir.
Adam isteyerek geçiyor gibi. Bağlılık vs var demek ki.

@gyjbsch

BM'ye ihanet etmiş, hain!!1

Aynen ya. Resmen torunları çalışmadan yaşasın diye para toplamaya başlamış. Düşün bak kendisi, eşi ve çocuklarını geçtim.
Olmuyor sen içinden gelerek söylemiyorsun.:D O anadan iyi tatlı bir kız çıkmaz.
South park
Orman hayvanları aslında kötüydü ya öyle bir şey bekliyorum. Şimdi hepsi gülüyor oynuyor ama işler değişince psikopata bağlayacaklar.

@gyjbsch Carrot Sanji nereye gitse oraya gelir zaten. Gemiye de niye gizlice bindiği anlaşıldı macera falan hikaye. :S
Neden olmasın.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık