Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mam, Luffy'i pasta sosu yapmaya niyetli. Resmen bu düğünün kurbanı Luffy dedi. Olay sanji falan değil bence. Luffy'i nasıl kendi mekanıma çekerim diye kurgulanmmış bir düğün bence.

Vinsmoke gibi bi aile ile Charlotte gibi bi yonko ailesi işbirliğine giriyor.Kizaru ile Greenbull'u düğünde görürsek şaşırmam. :) Aslında Saka gelse süper ötesi olurdu :)

Vinsmoke gibi bi aile ile Charlotte gibi bi yonko ailesi işbirliğine giriyor.Kizaru ile Greenbull'u düğünde görürsek şaşırmam. :) Aslında Saka gelse süper ötesi olurdu :)
Oraya gidecek denizcinin aklı yoktur. Biri laf atsa yutmak zorunda kalırlar, aslan gibi amiraller oraya gidip kedi mi olsun istiyorsunuz?:(

Totland bana çok feci bir şekilde Avrupa Birliği'ni anımsattı yalnız. İçeride her milletten göçmen barış(denilene göre) içinde yaşarken, adaların inşaasında kullanılan gıdalar hep başka ülkelerden kanla gelmiş falan filan. Mesela İngiltere'nin kolonileşme tarihinde yer alan sebeplerden biri de gerçekte leş gibi olan İngiliz mutfağına şekeri ve vesaireyi ucuz bir şekilde sokabilmektir. Ayrıca, ada yöneticileri de şansolye olarak tanıldı.

Pudding çift kişilikli çıkabilir. Demedi demeyin, geceleri alnındaki göz ortaya çıkıyor ve saykoya bağlıyor olabilir.

Ancak, Oda değişik tipler yaratmada çok başarılı olsa da, bütün güzel kadınlar birbirinin kopyası. Bir prototip var, hep onu çiziyor. Kadınlar ya çok çok güzel ya da fena derecede çirkin. Ortalama bir tipe sahip olup da, gücü ve tavırlarıyla karizma puan toplayan bir kadın karakter yok. Halbuki erkek karakterlerin geneli tam tersi şekilde betimleniyor. Bu tavrı gerçek anlamda cinsiyetçi buluyorum.

Oraya gidecek denizcinin aklı yoktur. Biri laf atsa yutmak zorunda kalırlar, aslan gibi amiraller oraya gidip kedi mi olsun istiyorsunuz?:(
Yutsunlar.Zamanı geldiğinde gürlemek için oradalar zaten.Orada olacaklar yani.O zaman geldiğinde atar yedi,laf attılar gıkı çıkmadı diyen çıkmaz herhalde.
Sende Denizcileri(Hükümeti) Big Mom'ın köpeği ettin he :)
Alakasını anlayamadım kardeş?

Denizciler uzun zamandır sessizmiş ve bir şeye hazırlanıyorlarmış.

Düğüne 2 amiral göndermek onları ölüme göndermek demektir. Çünkü herkes bir anda denizcilere karşı birlik olabilir.
Tüm denizcileri toplamaları da ne bileyim çok erken olur ve gereksiz olur gibi.

Denizcileri ben Kaido arcına bekliyorum. Çünkü o arc bizim taraf çok güçlü olacak gibi gözüküyor. 2 amiral ve bir sürü çöp asker ile denizciler o dengeyi sağlar artık.

Yutsunlar.Zamanı geldiğinde gürlemek için oradalar zaten.Orada olacaklar yani.O zaman geldiğinde atar yedi,laf attılar gıkı çıkmadı diyen çıkmaz herhalde.

Alakasını anlayamadım kardeş?
Şöyle düşün Akainu adalet lafları ediyor ve Adaleti en acımasız olan kişi ek olarak Big Mom'ın oluşturduğu bir düğüne mi katılacak.
Denizciler haksız olduğu halde Fuji özür diledi diye fırça çeken adam.
Böyle bir şey olursa oraya giden denizcileri laflarıyla ezer o korsanlar, o giden saka bile olsa çıtını çıkaramaz işte o zaman Fuji'nin yapmış olduğunu Saka yapar. Ona kim ayar çeker bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık