Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ufaktan bir beyin fırtınası yaptım.

Sol üst panelde uzun saçlı bir kadın ve bir deniz kızı var:

Bunlardan biri Rapunzel, diğeri ise Disney'in denizkızı karakteri olan Ariel.

Purin olay yerine uçan bir halı ile geliyor. Omzunda ise adı Nitro olan bir jöle var.

Burada başka bir Disney karakteri olan Aladdin'e gönderme var. Aladdin de uçan halı ile geziyor, omzunda ise jöle yerine bir maymun var. Kıyafetlerin benzerliği zaten göz yakıyor resmen.

Kalanlar benim hayal gücümün genişliğinden kaynaklanıyor olabilir. Ancak onlara da değinmek isterim.

Ortada görülen kişiler, bana göre Çizmeli Kedi, Charlie ve Mulan'a gönderme.

Şu kenbunshoku hakinden birazda ben istiyorum.

Masalları çok iyi bilmeme rağmen yeni farkeiyorum ayrıtııları.

Daha çok esinleme çıkacaktır.Bu daha başlangıç.

Smo-yan sence BM yediğ kişillerin güçllerinide alıyor mudur?Cadıysa bence alması mantıklıı olur.

Vivre kart şimdiye düzelmiştir. Gelmesine gerek yok ki. Yani şu an Luffy kuşe kağıda sağlığım sıhhatim yerinde la benim diye çizili halde.
Bence leke oluşmuştur üstünde sonra geçmiştir. Farketmemeleri imkansız, hatta Barto nöbetçi koymuş olabilir fanus içindeki kartın başına:D

Dağı taşı konuşturmuş. Bi şekilde öğrenmiştir de Jinbei ya da Pedrodan değildir.
Ya klasik şaşırtmaca olur işte öyle olursa. "Aa Jinbei/Pedro nasıl böyle bir şey yapar?!" dedirtir sonra arka planında başka bir şeyler olduğunu gösterirdi Oda. Böylece aslında ihanet etmedikleri anlaşılır falan filan.. ihtimali var yani sonuç olarak.

Tam Sabo'luk hareket gibi geliyor bana.Tabii akside mümkün.
Tehlikede olduğunu düşünürse gelir ama düşünmez şu an. Zira tehlike falan yok.
Bir devrimci komutanının hatta ikinci adam denilen birinin bir amiralle dövüşmesi devrim adına nasıl ciddi bi sorun olur düşünün. Bu adam Ace ölürken habersizdi ama Luffy'de bunun ihtimali olsa iki eli kanda olsa da gelir.

Big mom teorisi buldum lan nirvanadayı:)
Big mom masal karakterlerini canlandıran bir tiptir o masallardaki güçlü kötü karakterleri hepsini canlandırmıştır böylece kendine güçlü bir ordu kurmuştur. Dikkat ettiyseniz arcın ana teması masal ve onun karakterleri... Bu teorime delil bulanlar olacaktır saçma diyen saçma kişilerde olacaktır ama bu yorumu silmeyecem açıklandıgında o saçma diyenlerin gözüne sokacam:)
Bu arada nirvana saçmalık başkada bir şey değil, yok öyle bir şey beyin bedava düşündüm yaptım:)

Big mom masal karakterlerini canlandıran bir tiptir o masallardaki güçlü kötü karakterleri hepsini canlandırmıştır böylece kendine güçlü bir ordu kurmuştur. Dikkat ettiyseniz arcın ana teması masal ve onun karakterleri... Bu teorime delil bulanlar olacaktır saçma diyen saçma kişilerde olacaktır ama bu yorumu silmeyecem açıklandıgında o saçma diyenlerin gözüne sokacam:)
Bu arada nirvana saçmalık başkada bir şey değil, yok öyle bir şey beyin bedava düşündüm yaptım:)
Üzdün. :(

The Last Hakibender

Senden önce hatta arctan önce bile milyonca kez söylendi bu.:gamyon:

Totland bana çok feci bir şekilde Avrupa Birliği'ni anımsattı yalnız. İçeride her milletten göçmen barış(denilene göre) içinde yaşarken, adaların inşaasında kullanılan gıdalar hep başka ülkelerden kanla gelmiş falan filan. Mesela İngiltere'nin kolonileşme tarihinde yer alan sebeplerden biri de gerçekte leş gibi olan İngiliz mutfağına şekeri ve vesaireyi ucuz bir şekilde sokabilmektir. Ayrıca, ada yöneticileri de şansolye olarak tanıldı.

Pudding çift kişilikli çıkabilir. Demedi demeyin, geceleri alnındaki göz ortaya çıkıyor ve saykoya bağlıyor olabilir.

Ancak, Oda değişik tipler yaratmada çok başarılı olsa da, bütün güzel kadınlar birbirinin kopyası. Bir prototip var, hep onu çiziyor. Kadınlar ya çok çok güzel ya da fena derecede çirkin. Ortalama bir tipe sahip olup da, gücü ve tavırlarıyla karizma puan toplayan bir kadın karakter yok. Halbuki erkek karakterlerin geneli tam tersi şekilde betimleniyor. Bu tavrı gerçek anlamda cinsiyetçi buluyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık