Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belli olmaz ya. Mangaka ani değişimler yaşatıyor karakterlere.
En güzel örneği Barto.

Yamyamdı. Saygısızdı. Seyircilere bomba attı. Kimse sevmiyordu. Sonraaaaa bize kendini sevdirdi meğerse iyi biriymiş.

Ekstra bir güç gelirse düğüne Big Mom bir anda iyi olur tüm yaptıklarına rağmen. Ekstra güç gelmezse o herkesin kötü bildiği Vinsmoke ailesi iyi çıkar.Sanji'nin babası bile!!!
Ben hiç inanmıyorum ya :( Bartoya başta hiç kötü diye bakmamıştım. O sadece troll dü :(

Yami

Big Momın girişi böyle basit olmaz umarım. Wb güzeldi , Shanks zaten her girişi karizma, Kaido bayağı epikti.
Big Mom ?! ? :(

Ha bir de Big Mom sanırım şeytan meyvesi ile ön planda olacak galiba

Sanırım Big Mom'ın komutanlar Oz büyücüsü filminden çıkacak.Öyle biseyler yazmışlar.Pekoms boşuna çizilmemiş :D

Nami yakıyor yine aslanım benim :utangac:

Bigmom tam bir kaçık. Şu halini gördük ama aldanmamak lazım. Çok psikopat bir karı çıkacak bu. Öte yandan çok zeki ve meyvesinde son derece usta olmasını bekliyorum. Farklı yüzler var. Öyle de olmalı zaten. Mom'un gözükmesi ve her şeyin canlı olması güzel bir detay. Bunun dışında normal bir bölüm olur gibime geliyor. Olaylar bundan sonra şekillenecek gibi.

Yami

Ben sevmedim la bunu :( Şöyle Hancock gibi bir kadın olaydı keşke hepimiz biat etseydik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık