Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'ın en güçlü 3'lüsü mü acaba o gözükenler? Karizmatik gözüküyorlar. Özellikle de kılıçlı bayan ve garip şapkalı abimiz.

Yine OP'un aktığı bir bölümle karşı karşıyayız. Big Mom çok iyi ya be çok beğendim meyvesini falan eğer o canlandırma yeteneği onun meyveye aitse. Her yonkoyu tanıtım şekli farklı oldu adamın. Ama harbiden en epiği Kaidoydu. Luffy'nin muhtemelen BB'den önce en güçlü rakibi ya. Wano arcı bundan daha da sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca orada Roger ve Ace fb'leri de gelir bence. Burada ki olayda muhtemelen Lola faktörünün etkisiylede kavga dövüş çıkmadan hallolur. Abi yanlız şu çiçekli böcekli tanımlardan yanlış anlamayın bence Big Mom hala psikopat ya kendi elemalarını yemesi şeker için ada yok etmek istemesi. Bilginin güç olduğunu söyleyen Pekoms'un sözleri falan.

@Vinsmoke Reiju Aynen bende onu düşündüm aile toplantısında falan olabilir şu an adada değil gibi.

Moriah'ın içinden gölgeleri çıkardılar. Thriller Bark'ta hiçbir zombi kalmamıştı. Eğer Moriah orada ölseydi ve hiç gölge almamış olsaydı, zombiler öyle kalacaktı.
Buna ek olarak daha tam açıklanmasa da ope ope kullanıcısı hayatını vererek kişiyi ölümsüz yapar önermesi var.

Yine OP'un aktığı bir bölümle karşı karşıyayız. Big Mom çok iyi ya be çok beğendim meyvesini falan eğer o canlandırma yeteneği onun meyveye aitse. Her yonkoyu tanıtım şekli farklı oldu adamın. Ama harbiden en epiği Kaidoydu. Luffy'nin muhtemelen BB'den önce en güçlü rakibi ya. Wano arcı bundan daha da sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca orada Roger ve Ace fb'leri de gelir bence. Burada ki olayda muhtemelen Lola faktörünün etkisiylede kavga dövüş çıkmadan hallolur. Abi yanlız şu çiçekli böcekli tanımlardan yanlış anlamayın bence Big Mom hala psikopat ya kendi elemalarını yemesi şeker için ada yok etmek istemesi. Bilginin güç olduğunu söyleyen Pekoms'un sözleri falan.

@Vinsmoke Reiju Aynen bende onu düşündüm aile toplantısında falan olabilir şu an adada değil gibi.
Dediğin gibi var bir gariplik. Çünkü Big Mom şarkı söylerken adamlarını gösteriyor. Yerde ölen, yaralanan adamlar ve bir şeylere el koymuşlar.

Bir insanın iki yüzü gibi bir durum çizmiş sanki mangaka. Bir tarafta mutluluk diğer tarafta katliam var.

En sonunda gene bir ağzından sular damlıyordu. Canlandırıp canlandırıp yiyiyor herhalde .. :D asit logiası düşünmüştüm halbuki ama Oda gene yaratıcı meyveler buluyor ya.. Canlandırma umarım öyle bir şeydir. Yoksa o dans eden şarkı söyleyen ya da o gemiyi açıklasın bana Oda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık