Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sugar ne la! :)
Doff'u örnek vereydin bari. Koskoca Doff da yenilmeyeğini sanıyordu ama yumruğu koyup kafesi bozan oluyor yani.

Çoğu iptal olmuyor mu? İptal olmayan sadece Moria'nınki vardı galiba.
Moriah'ın bayılmasını geçtim, ölse bile meyve güçleri iptal olmuyor. Yani sadece Sugar'a bakıp böyle bi çıkarıma varmak abes geliyor bana.

Moriah'ın bayılmasını geçtim, ölse bile meyve güçleri iptal olmuyor. Yani sadece Sugar'a bakıp böyle bi çıkarıma varmak abes geliyor bana.
Doflamingo'ya da bakıyorlar ama bence kuş kafesi uyanmış bi meyve tekniği olduğu için bayılınca kontrolü yitirdi ve teknik dağıldı. Fakat karnındaki iplikler tam tersi tutturulmuş olduğu için yok olmamış olabilir ki hayatta kalması mantıklı olsun.

edit: gerçi mantıklı olmasa da olur :T

Sugar, Brook'un tokatladığı Doff family elemanı, Doff, Corasan, Vander Decken, Trebol ermişti yani meyve gücü iptal oluyordu...
Genelden çıkarım yaptım ben de iptal olmuyordur belki.

Edit: Meyve gücü iptal oluyordan ziyade meyvesindeki hakimiyetini kaybediyor desek daha doğru olur sanki.

Son düzenleme:

Yami

Bu hatunun ağzından akan salyalar asit gibi değil miydi ? Ben yanlış mı hatırlıyorum.

Burada güneş bulut çiçek ne varsa dile gelmiş :D Çok sakıncalı bir durum

Abi moria bayılınca bütün gölgeler geri dönmedi mi ?
Sugar bayılmasın felan diye dof o kadar zaman yanında bir adam bulundurmadı mı [ sümüğün adını unuttum ] yoksa ben mi yanlış biliyorum bilinci kaybedince meyve gücü gitmiyor muydu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık