Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Belki de kendileri istedi yıkılmasını, gizlilik amacı dışında ne esprisi var oranın? Bilerek ifşa olmuş bile olabilirler.
@Alpamis Aynen.
Hepsi Sabo salağı yüzünden işte. Gizliliği Burgess bozdu Sabo sayesinde. K.haki mağduru ezik bi karakter işte çocukken o kutsal sayesinde ölmeliydi.

Sen Dragon halen Baltigo'da mı zannediyorsun, vah vah....
Kalıntıların arasında yeni bir merkez kuruyor elleriyle :D.

Ohoo, Dragon Teach'e tek atar, Teach'e yazık olur diyenler vardı. Şimdi adası yamulmuş, Dragon adasını terk etmiş gitmiş, haliyle ters köşenin kralını olanlar tüydü, şimdi ne olduğunu bilmiyoruz falan filan diyorlar, bal gibi biliyoruz Baltigo'nun yıkıldığını ve Dragon'un mekanı terk ettiğini.
Ben Teach'e yazık olur diyordum.:D Ama ne olduğu belli değil. Dragon savaşmış mı? Kaçma mı kaçtılar? Yoksa başka bir yere gitmeleri mi gerekiyordu? Bir öğrenelim. Reveri'yi basmayı olayı var olabilir.

Sen Dragon halen Baltigo'da mı zannediyorsun, vah vah....
Erkan12, dalga mı geçiyorsun, trollüyor musun napıyorsun anlamadım da, Dragon'un Teach gelmeden çoktan oradan gittiği ihtimali de var. Bunu görmemekte bu kadar ısrarcı olmakla neyi amaçladığını bilmesem de, içi boş fanlığa lüzum yok açıkçası. Kaçmış da olabilir, olmayadabilir. Görmediğin yer burası. :(

Hacım orda açık açık Teach'in Cp0'dan kaçtığını söylüyorlar. Devrimciler hakkında ne olduğu belli değilmiş.
Devrimci karargahını yok etmiş demiş. Eğer bir şey olsaydı gündeme bomba gibi düşerdi yani bir şey olmadığını varsayabiliriz demiş. Daha ne kadar açık olabilir, kaçıp gitmiş adamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık