Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Sabo'nun abisinin Goa kralı olmasında bu haberin payı varmı, veliaht Saboysa ve Saboyu patlattılarsa gayet olağan gözüküyor :D

Devrimcilerin gücü, hatta yeri bilinmiyordu şuan ise muhtemelen gazetede yazıyor. Neler olacak kim bilir. Benim Dragon'ların ters köşe olduğuna inanasım gelmiyor. :( Ortada bir çatışma olduysa Teach tarafında da hasar vardır elbet. Karakterlerin ne durumda olduğunu bu bölüm görebilecek miyiz bakalım.

Acaba Sabo'nun abisinin Goa kralı olmasında bu haberin payı varmı, veliaht Saboysa ve Saboyu patlattılarsa gayet olağan gözüküyor :D
Ne valiahtı, onların ailesi üst soylu sınıfından bile değildi, bırak kraliyet ailesini. Bu yüzden konuşulması gerek bu konunun. Çocuk tırnaklarıyla kazıya kazıya en tepeye tırmanmış be, helal olsun.
Hocam mevzu Dragon ise gerisi teferruat. Dünya elden gidiyor. Goa'yı kim takar :)
Ne demek kim takar, Doğu'nun en önemli krallığı orası diyebilirim. Kutsallar ziyarete geliyor, 700 yıldır bir köprü yapılıyor. Goa da o eski 20 krallıktan biridir, yazın bir kenara.

kerim1717

arkadaşlar devrimcilere pek bir şey olacağını sanmıyorum devrimciler one piecede kilit noktadalar bu benim şahsi fikrim

Ne valiahtı, onların ailesi üst soylu sınıfından bile değildi, bırak kraliyet ailesini. Bu yüzden konuşulması gerek bu konunun. Çocuk tırnaklarıyla kazıya kazıya en tepeye tırmanmış be, helal olsun.

Ne demek kim takar, Doğu'nun en önemli krallığı orası diyebilirim. Kutsallar ziyarete geliyor, 700 yıldır bir köprü yapılıyor. Goa da o eski 20 krallıktan biridir, yazın bir kenara.
Goa umrumda değil. Ama Dragon'u iki gazete haberi ile aradan çıkaramaz. Ona da WB gibi bir efsane bir arc yapmalı. Bir saga hatta.

One Piece'de sınıf ayrımını tırnaklarınla kazıya kazıya aşamazsın kesin bir bit yeniği var o işin içinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık