Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vivi'nin seri de bıraktığı en duygusal tat o savaşı durdurma sahnesiydi be bence. Duymayacaklarini bile bile avazı çıktığı kadar tekrar tekrar bağırması Ben izledigimde duygulandım lan!

Ya şu bölüm nasıl boş siz değişik misiniz. Reverie toplaniyor değişik karakterler gözüküyor. Seride büyük olaylar dönüyor belki shici sistemini iptal edicekler. Dragon'un mekanı yerle bir olmuş boş bölümmüş ya bi gidin bu mahalleden uğramayın bu mahalleye.:(

Roronoa Zoro

O kadar da değil de, geçici üye işte. Sondaki ayrılış sahneleri OP'de en sevdiğim sahnelerden benim mesela.
Luffy tayfanın üyesisin diyor, kız tayfanın üyesiyim diyor, biz gemide değil diye beğenmiyoruz.
Mesela Rayleigh de Roger korsanlarından değil mesela, şu an gemide değil !111

Bu forumda ciddi ciddi BB'nin Baltigoya gittiğini düşünen var mi ?
BB adanin yerini denizcilere ispiyonladi ve o sirada %99 devrimcilerden kimse adada yoktur.
Mangakanin bunu yapmasinin tek sebebi olabilir o da devrimcilerim gerçekten harekete geçmesini sağlamak için.
Dragon: Artik frenleri parcaladim kimse bizi durduramaz diyecek :)

Luffy tayfanın üyesisin diyor, kız tayfanın üyesiyim diyor, biz gemide değil diye beğenmiyoruz.
Mesela Rayleigh de Roger korsanlarından değil mesela, şu an gemide değil !111
Bizimkilerle birlikte olsaydı nasıl bir dövüş stili olacaktı acaba, bu da mesele. Ama dediğin gibi Vivi tayfa üyesi sayıldığından bir krallık müttefik, dost sayılıyor. Güzel bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık