Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne demek nedir yahu? Crocodile'a bile saldırdı kız doğrudan. Elinde yapabilecek tek o kalmıştı, tüm yaşadıkları onu o duruma getirmişti, ruh hali karmakarışıktı o anda. Tamamen içten gelen bir davranıştı ve tam da yapılması gerekendi. Çaresizliğin ses kazanmış halini öyle güzel yansıtıyordu ki. :(
Gördüğün üzere Vivi'nin böyle yapması için de yeterli sebep var.
Shirahoshi ise ahmak ailesinin kurbanı sadece.

Rebecca da diğerleri gibi sadece sinir bozucu, ama o da mücadeleci. Nasıl bir ortamda yetişip nelerle uğraştığına bak kızın. Ona rağmen mücadele ediyor. çocuk aklıyla saçma kararlar almış olsa bile mücadele ediyor.

Rebecca aynen öyle.
Nami ile Vivi'yi karşılaştırmak yersiz. İkisinin de durumu yakın, yaptıkları yakın. İkisi de halkı için ölesiye mücadele ediyor ve ikisi de her şeylerini riske atıyor. Bin katı demek abartı.
Kimsenin duymayacağını bile bile gereksiz olmuştu diyorum tekrar. Evet çok çabaladı ülkesi için ama soğumuştum orada ben Vivi'den açıkçası. :/
Not: Görmemişim.

Denizciler mi yok etmiş yoksa BB'nin işi mi büyük ihtimal denizci baskini BB'de o yürek yok gidip kapişsin.

Şimdi mangaka bizi yiyor Devrimciler bile oradan ayrilmiştir. Düzgün bilgi verseler bari.

Bu hafta anime bölümündeki filler de planlanmış belli ki. Ön fb gibi birşey.
oo fişeq! İyi bağladın. Şimdiden hazırlıyorlar insanları. Mangada artık çok görünmeyeceği için animede gösterelim demişlerdir. :(

Kimsenin duymayacağını bile bile gereksiz olmuştu diyorum tekrar. Evet çok çabaladı ülkesi için ama soğumuştum orada ben Vivi'den açıkçası. :/
Not: Görmemişim.
Çok gereksiz soğumuşsun. :(

Roronoa Zoro

Yalnız Vivi gerçekten tayfanın üyesi. Sadece onlarla o anda denize açılmayı seçmedi, tayfa üyeliğini kabul etti. Hatta Luffy tayfamızın bir üyesisin dedi. 40'l volumelerin Sbs sorularına bakın, tayfa üyelerinin doğum tarihleri falan sorulunca Vivi'yi de katıyor işin içine. Genel olarak OP aleminde "geçici üye" damgası yapıştırılıyor. Has be has tayfa üyesi lan Vivi :'( X MARK OLM.

Yıllardır devrimcilerin üssü olarak bilinen bir adanın yıkılması bir rezilliktir.
Bu korsanların gemisinin ateşe verilmesi gibi bir şey. İfşa olup taşınmak başka , yıkılmak yok edilmek başka.
Ek olarak buradan , devrimcilerin bir yonkou etmediğini öğrenmiş olduk.
Yonkouların adresi belli olsa bile gitmek yürek ister. Ama devrimciler bulundumu tarihten siliniyor.
Ahahahaha.
Dragon çatılara çıkıp " özgür bir adamı kaçmaya çalışmaktan kim alıkoyabilir ki " deyip gülmesi lazım.
Neyse by.
Bir de başkasına boş konuştuğunu söylüyorsun. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık