Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Henüz net konuşmak için erken ama BB'nin orayı gömmesi şaşılacak bir şey değil. Gücü ve konumu buna gayet de yeterli. 800 küsür bölüm bi karakteri saklayıp sonra BB'den teke gittiyse yüzyılın trolü olur Oda :D Ama fena da olmazdı böyle bir şey sonuçta BB olası son boss.

Dragon'un komutanları çağırdığı zamanla, burgess'in bb'yi aradığı zaman aynı olmayabilir bence eğer böyle bir şey kesin değilse. Yani dragon vs çoktan orayı terketmis olabilirler.

Bir de o evrendeki gazetelere itibar etmemek lazım, en son jack ölmüştü sonuçta.

Bayağı büyütmüş olabilir misin Teach'i sen?
Yoo büyütmüyorum. 2 belki de daha fazla meyveye sahip, 2 yıl içersinde Yonkou olmuş, Aokiji ile bi şekilde müttefik olmuş(dost ya da düşman bilmiyoz ama sonuçta onun safhasında şuanda) ve belki de devrimci üssünü yıkan adam. Sence abartıyor muyum? Bence abartmıyorum.

En son BB Devrimcilere saldırmayacak mıydı? Ona istinaden BB diyorum ben. :D
Hayır, Burgess öyle yapmalarını söyledi. Bb'nin yaptığının garantisi yok. Yalnız şöyle bir şey var. Burgess, kaptana söyle buraya saldırsın diyor burada silah var diyor. Yani yüksek ihtimalle teach yer altına da hakim olup ülkeler arasındaki savaşı devam ettirme derdinde. Yani silahı kendisi ya da tayfası için kullanacak değil hoş. Teach bir kaos oluşturup bununla eğlenme derdindedir belki de.

Yıllardır devrimcilerin üssü olarak bilinen bir adanın yıkılması bir rezilliktir.
Bu korsanların gemisinin ateşe verilmesi gibi bir şey. İfşa olup taşınmak başka , yıkılmak yok edilmek başka.
Ek olarak buradan , devrimcilerin bir yonkou etmediğini öğrenmiş olduk.
Yonkouların adresi belli olsa bile gitmek yürek ister. Ama devrimciler bulundumu tarihten siliniyor.
Ahahahaha.
Dragon çatılara çıkıp " özgür bir adamı kaçmaya çalışmaktan kim alıkoyabilir ki " deyip gülmesi lazım.
Neyse by.
Olayı bilmeden yorum yapmak ne kadar da basitmiş. Ona bakacak olursan BB'de Akainudan kaçtı. Sorun şurada Devrimcilere Hükümet ve BB saldırırsa normal olarak Devrimcilerin kaçması gerekir manga sayısını okumadan böyle kesin yargılara ulaşmasak diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık