Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot franky den güclüdur eger tayfaya katilirsa sanjiden sonra 4 güc olur jinbey gelene kadar
acaba haki kullanmayi biliyomudur biliyosa baya güclü demektir

Zorlasa Carlot amiral olurmuş.
Zoro da ayar yediydi tavşancıktan. luffyle havuç kavgası yaparken zoroyu bir düşman olarak görüp daldı ve bu iki olay bir, olur. Aptal Zoro, zaten law tayfadayken Zorodan bir şey beklemeyin, beceriksiz. Zoro bitmiş.

Bunları bırakalım da Karasakal reis akıyor.

Carrot franky den güclüdur eger tayfaya katilirsa sanjiden sonra 4 güc olur jinbey gelene kadar
acaba haki kullanmayi biliyomudur biliyosa baya güclü demektir
Carrot'ta iyi bir b. haki vardır, son derece hızlı ve çevik bir karakter. Dorikisi de fena değildir ama k. hakide bekliyorum çünkü Zoro'nun saldırısı sanki k. haki ile atlattı gibi.:) Lufylere katılırsa Jinbei'den daha güçlü olur, iyi bir potansiyeli var. Dış dünyada dahada tecrübe kazanacak ve gelişecektir.

arkadaş bu insanlar nerden türüyor anlamıyorum. luffy gucsuz yok zoro daha gücsüz sanji bihalta yaramaz... bilmem kaç bölüm oldu hala bu adamların ortada iğrenç bidurum olmadıkça gerçek güçlerini ortaya koymadıklarını öğrenemediniz. sırf muhabbet dönsün diye kıyaslayıp durmak seriden alınacak zevkin içine etmez mi?

Zoro bana bırakın onu diyip, saldırıp o duruma düştü.
Luffy ise dost olduğunu bildiği için bir şey yapmıyor.

Bu kadar bariz iki durum var. Yaptığın tespit bu mu?
bana bırakın dedi hazırlıksız yakalandı. Luffy haki kasmış adam havucu yerken bakıyor üzerine atlıyor hala bakıyor ve hazırlıksız yakalanıyor farkındaysan zaten zoro karşılıyor luffy yerde kıvranıyor. Buradan şu sonuç çıkıyor Zoro yu ezmek için yer aramayalım luffy de aynı duruma düşüyor. Carot görüntüsünden farklı davrandığı için beklenmedik bir atak oluyor buradan şundan güçlü bundan güçlü diye sonuç çıkarak sevmediğin karakteri gömmek saçma ona dikkat çekmek istedim.

O degilde carot zoro dan guclu diyenler. Bu bolume gorede luffy den guclu baksaniza ne hale getirdi. Luffy i zoro en azindan bogazindan yakalanmadi.(Zoro yu gomenlere gelsin soyledikleeinin mantikli olmadigini anlasinlar)
Zoro yabancı ve savaş izleri ile dolu bi yerde tetikte ve savaşa hazırlıklıyken ayar yedi. Luffy havuç yiyiyordu kendi gemisinde ve o da arkadaşlarından biriydi. Naminin Usoppun Luffy'yi dövmesi gibi bi şey o çok ciddiye alma. Carrot çok net ayar verdi marimoya mesele kim güçlü kim değilden ziyade buydu galiba. O arkadaşlara da haksızlık etme yani. :)

bana bırakın dedi hazırlıksız yakalandı. Luffy haki kasmış adam havucu yerken bakıyor üzerine atlıyor hala bakıyor ve hazırlıksız yakalanıyor farkındaysan zaten zoro karşılıyor luffy yerde kıvranıyor. Buradan şu sonuç çıkıyor Zoro yu ezmek için yer aramayalım luffy de aynı duruma düşüyor. Carot görüntüsünden farklı davrandığı için beklenmedik bir atak oluyor buradan şundan güçlü bundan güçlü diye sonuç çıkarak sevmediğin karakteri gömmek saçma ona dikkat çekmek istedim.
Aynı şey değil. Bunun farkına var.

Zoro bana bırakın dedi. Düşman bölgesindeydi. Herkes bıraktı. Kılıcıyla saldırdı. Iskaladı ve ayarı yedi.
Luffy olayında ise Carrot dostuydu. Olay dost bölgesinde, gemide geçiyor. Luffy bir şey yapmıyor. Carrot üstüne atlıyor. Komiklik olarak çizilmiş bir sahne zaten.

Güçlü mü değil mi bilmem ama Zoro ayarı yemiştir Carrot'tan. Bu net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık