Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen benim dediğimi anlamamışsın ki.Ben Akainu Teach'ten güçlü demiyorum.Adam dövüşmekten çekinir diyorum.Bu Teach Salak mı 20 yıl plan yapmış tayfa toplamış gidip Akainu'ya atar yapsın tabi çekinecek.Çünkü Akainu'da bir adamı öldürecek potansiyel var.Garp bu zamana kadar kimi öldürmüş ?
Sen Garp i yerin dibine soktun direk, koskoca kahraman, Roger ile denk dovusen Garp adam oldurmeden dovusup kazanamiyor mu...

Chopper ile Carrot'un aşık olduklarını düşünsenize. :D
Düşünemedi
Bi dahaki sbsde minklerin nasıl çiftleştiğini sorabilirler Oda'ya :/ Yani bi goril mink ile kaplan mink'in v-evladı nasıl olur gibisinden,ya da olabilir mi gibi bi soru sorarlar mutlaka :/

Dediğinle alakası yok ama kurduğun cümle bu soruyu aklıma getirdi :/

Bi dahaki sbsde minklerin nasıl çiftleştiğini sorabilirler Oda'ya :/ Yani bi goril mink ile kaplan mink'in v-evladı nasıl olur gibisinden,ya da olabilir mi gibi bi soru sorarlar mutlaka :/

Kesin sorarlar. Deniz kızlarını da sormuşlar mıdır acaba?

Her minkten bir tane mi var, tavşan tavşanla, aslan aslanla olur. Türler arası katliam yapmayın rica ederim.

ya nedir bu Carrot sevdası ?
Oda bunu sürekli yapıyor görende Carrot Luffy dövecek sanır.
Madem o kadar güçlü Jack adaya aldırdığında neredeydi.

Oradaki olay İnu'nun bahsettiği koz vahşileşiyorlar [ dolunayda özellikle sanırım ]
Ek olarak artık tayfaya değil İttifaka alıyoruz :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık