Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 gün derken????
15 gün lafın gelişi.Daha doğrusu 15 gün civarı demek istedim.Bu Dragon-Teach vssi mevzusu ilk olarak 803.bölümde çıkmıyormuydu.O bölümün o evrendeki tarihinden beri tahmini 15 gün civarı zaman geçti işte.Sana görede bana görede Dragon ile Teach amiral üstü kişiler.Amiraller 10 gün savaşıyorsa amiral üstü kişilerin başında bulunduğu iki grubun savaşı baya sürer.Gösterilmeyip anlatılıyorsa tabii.

15 gün lafın gelişi.Daha doğrusu 15 gün civarı demek istedim.Bu Dragon-Teach vssi mevzusu ilk olarak 803.bölümde çıkmıyormuydu.O bölümün o evrendeki tarihinden beri tahmini 15 gün civarı zaman geçti işte.Sana görede bana görede Dragon ile Teach amiral üstü kişiler.Amiraller 10 gün savaşıyorsa amiral üstü kişilerin başında bulunduğu iki grubun savaşı baya sürer.Gösterilmeyip anlatılıyorsa tabii.
Dragon- Teach muhabbeti en fazla 2 gün önceydi. :/
Tek şık dışında tamamen bir kişiye yazılmış gibi. :(
Aslında 7-8 tane yazmıştım da tepki çekmeyeyim diyip kişisele çevirdim biraz. :D

Sıkıcı bir bölüm idi. Diğer arcların temelinin atıldığı bölüm olabilir ancak.
Reverie için;
-Cobra
o merakla çok yaşamaz.
-BAA için olumlu sonuç çıkacağını sanmıyorum.
-Vivi ve Viola, Croco ve Doffy reislerden dem vurarak Shichibukailik sisteminin kaldırılması yönünde görüş bildirir.

Shichibukailik sistemi kalkarsa Marine, Kuja'nın tepesine çöker. Hancock-sama yakalanır ya da teslim olur. Yakalandıktan sonra köle olduğu ortaya çıkar ve Mariejois'e, sahibine iade edilir(sanki mal).
Luffy tabi bunu duyunca bu duruma tahammül edemez ve olaylar olaylar...
Mariejois arc yavaştan hazırlanıyor gibi geldi bana. Son kırmızı kitabeyi alacağımız yer olabilir burası.

Reverie'den çıkacak hiçbir karar Luffy'i hoşnut etmeyecektir. Ki büyük savaş öncesi de öyle olması gerekiyor zaten.
Son olarak çok kötüye oy atanlardan biri benim. Adam sevmediğim prenseslerden vombo-kombo yapıp benim üzerime yürüdü sanki :(

Sıkıcı bir bölüm idi. Diğer arcların temelinin atıldığı bölüm olabilir ancak.
Reverie için;
-Cobra
o merakla çok yaşamaz.
-BAA için olumlu sonuç çıkacağını sanmıyorum.
-Vivi ve Viola, Croco ve Doffy reislerden dem vurarak Shichibukailik sisteminin kaldırılması yönünde görüş bildirir.

Shichibukailik sistemi kalkarsa Marine, Kuja'nın tepesine çöker. Hancock-sama yakalanır ya da teslim olur. Yakalandıktan sonra köle olduğu ortaya çıkar ve Mariejois'e, sahibine iade edilir(sanki mal).
Luffy tabi bunu duyunca bu duruma tahammül edemez ve olaylar olaylar...
Mariejois arc yavaştan hazırlanıyor gibi geldi bana. Son kırmızı kitabeyi alacağımız yer olabilir burası.

Reverie'den çıkacak hiçbir karar Luffy'i hoşnut etmeyecektir. Ki büyük savaş öncesi de öyle olması gerekiyor zaten.
Son olarak çok kötüye oy atanlardan biri benim. Adam sevmediğim prenseslerden vombo-kombo yapıp benim üzerime yürüdü sanki :(
Lan ne kadar kolay harcanıyor şu Hancock hayret ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık