Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su da Deniz Kralları, Kara da Zunisha, Havada ? bundan sonra uçan birşeyin bu şekilde konuşup yine Luffy veya birinin duydugunu görecekmiyiz acaba?
Ve alakasız gelebilir ama Enel ile karşılaşacağız tekrar öyle hissediyorum neden bilmiyorum ama içimden bir his yeniden ortaya çıkacak diyor.

Bence hikaye söyle ilerlicek luffy sanjiyi kurtarmaya calisirken big momla ufak bi catisma yasicak ve bu
catisma sonunda luffy sanjiyi kacirmayi basaricak catismayla birlikte luffy bigmamin gözüne girecek ve wano
ya dogru yola cikacak o sirada kinemon zoro law ve geri kalani wanoya varacaklr gelisen
bir takim olaylar neticesinde wanoda karisiklik cikacak ve kaido wanoya dogru yol alicak law bunu ögrenicek ve
kaido ve adamlari gelmeden kaidonun gücünü azaltmak adina kaido gelmeden onun ortaga yada adamii bilmiyorum shogunu hedef alica ve savas baslicak.

Bana sorarsanız, kaçma olasılığını yok sayarsak, Luffy grubunun, Sanji'yi aldıktan sonra, sağ salim Wano'ya ulaşması, ancak Vinsmoke ailesinin Big Mom'u ikna etmesiyle olur. Bir de Lola faktörü var ama ben ona pek ihtimal vermiyorum.

Edint: Bir de Luffy Mom'a bi şekilde kendini sevdirebilir. Bunun haricinde savasarak üstesinden gelebilecekleri bir şey değil bu.

Aga çok kıyak bölümler bizi bekliyor Wano da Kaido'nun adamlarının analarından emdiği sütü Zoro UHT olarak geri çıkaracak :)
Hayal kırıklığına uğrayacaksın gene. :/

@Nami
Luffy Sanji'ye güvenir. Sanji tayfanın geri kalanını koruyacaktır. Fakat gider başka bir düşmanın eline CC gibi bir kozla düşer. Tayfayı zor durumda bırakır.
Zoro güzelce açıklıyordu bu durumu. :/

Bege ise sözünü tutar. CC'yi alacağız der. Üstüne Sanji'yi de alır kaptanının yanına döner. Görevini layıkıyla yapar.

Aradaki fark açık. Bege daha güvenilir bir tayfa üyesi malesef. Her şey açık ve net. Manga bölümlerinden gördüğümüz bu. :/
Birine güvenirsin bir görev verirsin tamamlar. Diğeri ise senin başını daha da belaya sokar.

Bege budur yani. Sorunu cevaplamak istedim. :/

Viviyi nereye bağlayacak merak ettim.Luffy nin ekip garipti BM ye harbiden çay içmeye gidiyorlar.Tayfanın tekrar toplanması 1 yıl alır gibi.Zoro shogun olur bu hırsla :D

Hayal kırıklığına uğrayacaksın gene. :/

@Nami
Luffy Sanji'ye güvenir. Sanji tayfanın geri kalanını koruyacaktır. Fakat gider başka bir düşmanın eline CC gibi bir kozla düşer. Tayfayı zor durumda bırakır.
Zoro güzelce açıklıyordu bu durumu. :/

Bege ise sözünü tutar. CC'yi alacağız der. Üstüne Sanji'yi de alır kaptanının yanına döner. Görevini layıkıyla yapar.

Aradaki fark açık. Bege daha güvenilir bir tayfa üyesi malesef. Her şey açık ve net. Manga bölümlerinden gördüğümüz bu. :/
Birine güvenirsin bir görev verirsin tamamlar. Diğeri ise senin başını daha da belaya sokar.

Bege budur yani. Sorunu cevaplamak istedim. :/
Hacı şogunu tokatlayacak ona ulaşana kdr ortalıkdan bir kaç kaido Ada'mını da biçer diye düşünüyorum.
Ayrıca bu sefer haklı çıkacağımı düşünüyorm göreceğiz

Havada da dev kartallar olacak :D

Sanki Alabasta'daki kitabede sadece nerede olduğu yazıyordu. Alabasta'da olduğu geçmemişti.
Öyle miydiss? Ben arabastada sanıyordum plutonunda.
Evet kitabeyi biliyorumda.

Bu arada havada antik yaatık aramışsınızda 1000 yıllık ejderimsi sennenryu Ryuiji reyizi unuttunuz mu?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık