Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oo Nami'ye yeni silah demek orada vs. atıcak demek. Big Mom'a sızayım Sanji'yi kaçırayım derken indirmesin bizim oğlan hemde tayfanın güçlü olan yarısı olmadan.:( En azından Vinsmoke sülalesini indirme durumu olabilir. Oda silah verdiyse Nami'ye savaştıracaktır. İçime su serpti Luffy'nin öyle yok Big Mom'a saldırmıyacam. Sanji'yi alıcaz falan demesi çok saçma onun karakterine yakışmaz. En iyi ihtimal Nami'de geldiği için Lola'nın vivre kartı onda dostça bağlıyacaklar diye düşünüyorum. Kadının 35. kızı Sanji ile evleniyor. Lola'nın kızı olma istimali en az 34 kat arttı. Çünkü big Mom'un kızları olduğu kesinleşti. Bununda Lola'nin BM kızı olabileceğini kesinleştirir. Bir şekilde savaşılmadan Sanji geri gelir diye düşünüyorum.

Zunisha'nın konuşma olayı normal konuşma mı ki, Chooper duysun? Açıklanmadı bildiğim kadarıyla. Yani ses telleri aracılığıyla dışarı çıkan bir ses olsa Choper duyar elbet. Mantıken duyması gerekir. O konuşma farklı bir olaydır, iç ses gibi olabilir. Farklı bir durum var. Yoksa Coppa duymalıydı.

Zunisha ile Momo'nun konuşması başka bir olay bence. Normal bir konuşma olsa Chopper'ın duyması gerekiyordu dediğiniz gibi. Özel bir durum söz konusu belli ki. Şeytan meyvesi falan diye über şeyler düşünmeye gerek yok bana kalırsa.

Sırf Wano muhabbetinden dolayı ''çok iyi''ye verdim oyumu. Zoro'nun geçmişini ve ailesini göreceğiz gibi gözüküyor. Muhtemelen Ryuma ile bağlantısı olacak. Zaten Hazan Suyu muhabbeti de yarıda kalmıştı. Shogun konusunda da iki ihtimal var: Birincisi; Zoro bizimkiler gelmeden Shogun'u indirir. Bu durumda yıkımcılardan birini de alır Kaido savaşında. İkincisi; işte kılıç ve geçmiş muhabbetleriyle oyalanır. Shogun'la karşılaşmaz. Bizimkiler gelince Zoro Shogun'u, Luffy Kaido'yu alır.

Ama anca dizine geliyor su :oleyo: Kairosekiye falan basmadıktan sonra bişey olmaz herhalde :oleyo2:
Kariosekiye deniz enerjisini yansıtan taş/element.
Fİl direk olarak suların içinde, yani imkansız.

Filin yürümeye zorlanması ve 1000 yıldır yürümesi, bu devasa özelliği ile savaş silahı olarak kullanılabileceği kanısındayım ki, ceza vermişler yıllar önce ve sözünde duruyor.

Oars ve devler gibi canlılar olduğuna göre, böylesi büyük bir hayvan/canlı silah olarak kullanıldığı aşikar.
Bu fili herhangi bir ada ülkesine sal 3-5 hortum darbesi ile yerlebir eder. Al sana ANTİK SİLAH!

Abartı olucak ama kaido kralların toplantısını basıp rehin alabilir. Hele içlerinde antik silah bilende var.

MDL_Roronoa

Luffy, Big mom'ın partisine gider, bir bakar ki sanji BM'nin kellesini almış sigara içiyor.
Alır onu doğru wano adasına gider. Bir bakar ki zoro kaido'nun kellesini almış kılıcını temizliyor.
Luffy bunun üzerine g5'i açar ve adadan uçar.

3 days later

Luffy sırtında bir çuvalla wano'ya gelir. Sırtındaki çuvalda...

Tüm scihibukailerin,
Shanks ve tayfasının,
BB ve tayfasının,
Dragon'un,
Tüm denizci amirallerinin
Kutsal Ejderlerin

Kafası vardır.

Luffy şu sözlerle tayfasına seslenir. " Sanji yemek pişir de yiyek. "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık