Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
789 da Mink falan yoktu ortada.Bu da var :D Smile yazıyor yukarda bi bağlantı kuramadım.Mink-Shanks-Smile :fool:

Yani E.oda olacak olan şeyleri önceden söylüyor bunu da kanıt olarak gösterebiliriz. Sonuç olarak diğer resme bakarak yorum yaparsak Zoro jack salağını kesip biçecek gelsin power-up umarım ws yi de izleyebiliriz.

Tek indirmeye neden takılıyorsunuz ki? Önce Zoro dalar, biraz kapışırlar ve sonra Lufy-Law ikilisi dalar. Lufy g4 açar sağlı sollu girişir. Law bir oda açıp bir şeyler yapar. Zoro tek teke olmadığı için kendini geri çeker, çünkü mizacına ters.:D Lufy'nin g4 biter, Law kendini fazla kasmaz hala tam iyileşmediği için ve Neko-İnu ikilisi dalar bu sefer. 10 dk dolar ve Jack vs tüm adada son vuruşu kimin yaptığı gerçekten bu kadar önemli mi?:D Bu yazdıklarım tanıdık gelmiştir zaten daha önce buna benzer şeyler oldu. Son vuruşa takılmayın.

Zaten böyle bir şey olmayacak.
Mangaka Jack'i sağ kol olarak tanımladı. Burgess ise tanımlanmadı. Sağ kolunun Shiliew olduğu bariz zaten.

Arkadaşları tutunmuş ondan olabilir mi? Nami ve Chopper tutunduğu için uzamış boynu.

Ekmek yok yani sana buradan. Başka şeyler bulmaya çalış.
Diyorum ya eğer şimdi Zoro tarafından indirilirse bu şekil bir sonuç çıkar dedim. :)
Neyse gideyim sınavıma gireyim akşama kadar doldurursunuz gelip okurum bende :D

@Monkey D. Luffy Neden Jack'i yenince ödüller bi milyörü geçiyor :( Zaten çoktan ödül o sınırı geçmeliydi. Hem ortada Denizci yok bişey yok, yenseler de kimsenin haberi olmadan minyonları götürür inine ayıyı.

Diğerleri ayrılacak, adada kalanlar halledecek bence.

Diyorum ya eğer şimdi Zoro tarafından indirilirse bu şekil bir sonuç çıkar dedim. :)
Neyse gideyim sınavıma gireyim akşama kadar doldurursunuz gelip okurum bende :D
Bak senaryoyu yazıyorum filden aşağıya süzülerek jack'in karşısına şekil bir iniş yapar snra jack de demek ki Rononoa Zoro ile karşılaşmak da varmış der ve Zoronun dudağı kulağına gider kılıçlarını çeker ve jack'i tokatlamaya başlar.

Tek indirmeye neden takılıyorsunuz ki? Önce Zoro dalar, biraz kapışırlar ve sonra Lufy-Law ikilisi dalar. Lufy g4 açar sağlı sollu girişir. Law bir oda açıp bir şeyler yapar. Zoro tek teke olmadığı için kendini geri çeker, çünkü mizacına ters.:D Lufy'nin g4 biter, Law kendini fazla kasmaz hala tam iyileşmediği için ve Neko-İnu ikilisi dalar bu sefer. 10 dk dolar ve Jack vs tüm adada son vuruşu kimin yaptığı gerçekten bu kadar önemli mi?:D Bu yazdıklarım tanıdık gelmiştir zaten daha önce buna benzer şeyler oldu. Son vuruşa takılmayın.
Yaralı Jack'e tüm bunlar fazla. :/

@Monkey D. Luffy Neden Jack'i yenince ödüller bi milyörü geçiyor :( Zaten çoktan ödül o sınırı geçmeliydi. Hem ortada Denizci yok bişey yok, yenseler de kimsenin haberi olmadan minyonları götürür inine ayıyı.

Diğerleri ayrılacak, adada kalanlar halledecek bence.
Haberi olur bir şekilde insanların.
Toplu yenerlerse geçeceğini sanmam hepsinin. Ama birisi tek yenerse ödülü geçer 1 milyarı. Sorun burada.
Croco Luffy 80 milyon 100 milyon
Dof 340 Luffy 500 Law 500
Moria 320 Luffy 300'tü önceden. Hükümet gizlediği için artmadı.

Haaa gizlenir,duyulmaz o yüzden tek yener diyorsan da o kişi Luffy olur anca.

Luffy Zunisha'nın sesini duymuşken hemen ayrılması zor bence.

Herkese ve bana göre sağkollara ve yonkoulara daha var.

Ama Oda bizi şaşırtıp Zoroya Jacki,Luffyde Kaidoyu aldırtmasın.

İyi söverim ama.

Başlık Bir Dof Fanının Gözünden ...:)

Orada anlatmak istediğim eğer Zoro Jack'i şimdi alırsa Jack gerçek sağ kol değil yani Teach'in Burgessı konumunda olmuş olacak biz nasıl Teach'in gerçek sağ kolu Shilew diyoruz o mantık yani. Tabi bu benim düşüncem :)
Sağ kol demek en güçlü adamı mı demek? Bence Jack Kaido'nun sağ kolu olmasına rağmen ondan daha güçlü adamları çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık