Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack de kaçacak bir adam izlenimi vermedi bana, nasıl bağlayacak bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz.
Zunisha'dan bir şeyler bekliyorum.
Abi Zoro Hakkı'n da böyle konuşuyorsun ya üzüyorsun beni :-(
Hocam gerçekler. Zoro tek indirirse ödülü milyarı aşar. :/
Mangaka çizmez böyle bir şey.
Zoro ve Law ayakta çizilmiş diğer üyeler ezik. Luffynin kıçkı ayrı yerde başı ayrı yerde :D
Inurashi de ayakta. Luffy de.

Burges, amirallerin olduğu filoya dalacak adam mı?

Bunu da Zoro alır, rahat ol. Kapak resmi vardı, şimdi bulamadım. Luffy, Zoro'yu işaret ediyordu, fill için.
@kadir t.

Jack de kaçacak bir adam izlenimi vermedi bana, nasıl bağlayacak bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz.
Dalga mı geçiyorsun benimle ? :D
Orada anlatmak istediğim eğer Zoro Jack'i şimdi alırsa Jack gerçek sağ kol değil yani Teach'in Burgessı konumunda olmuş olacak biz nasıl Teach'in gerçek sağ kolu Shilew diyoruz o mantık yani. Tabi bu benim düşüncem :)

Dalga mı geçiyorsun benimle ? :D
Orada anlatmak istediğim eğer Zoro Jack'i şimdi alırsa Jack gerçek sağ kol değil yani Teach'in Burgessı konumunda olmuş olacak biz nasıl Teach'in gerçek sağ kolu Shilew diyoruz o mantık yani. Tabi bu benim düşüncem :)
Zaten böyle bir şey olmayacak.
Mangaka Jack'i sağ kol olarak tanımladı. Burgess ise tanımlanmadı. Sağ kolunun Shiliew olduğu bariz zaten.

Bizim ekipten dedim. ınurashiden banane :D Luffynin ayakta durmuş hali bu mu? Kafası bir yerde dizler bir yerde :D
Arkadaşları tutunmuş ondan olabilir mi? Nami ve Chopper tutunduğu için uzamış boynu.

Ekmek yok yani sana buradan. Başka şeyler bulmaya çalış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık