Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dediklerine bakarak diyosun ki Kaidou ve Shanksın gemileri yada filoları Jackın filosunun yerinde olsaydı yerlebir olmazdı dimdik ayakta dururdu öylemi ?

1.Dediğine cevabım: Whitebeard içinde dünyayı yokedebilecek kişi ve dünyanın en güçlüsü denilmişti fakat bi Amiral tarafından ciğerleri böbrekleri iç organları magma ile kavruldu. Ben buradan Dünyanın en güçlü kişisi ya da denizde yada karada yada havada farketmez denilen kişilerin kami olmadığını elbet sonlarının geleceğini çıkartıyorum. Zira öyle olmasa serinin ana karakteri hikaye icabı bu kişileri nasıl yenecek değil mi ? Buradan olayları yürütürsen mantıken Luffy'nin eninde sonunda Kaido'yu yada diğer yonkoular ile savaşıp onları yeneceği değişmeyecek bir gerçek. Luffy ve gemisini denizde şöyle bir hayal et karşıdan Zunisha hortumu ile su püskürtüyor ya da hortumunu denize savurup gemilerin batmasını sağlıyor. Ya da patilerini kaldırıp denize vuruyor yada direk geminin üstüne saldırı yapıyor farketmez sence Luffy ve gemisi bu saldırılardan karşı saldırıya geçip kurtulabilir mi ? ha coude burst kullanır kaçar yada fuusen kullanır kurtulur diye cevaplar verebilirsin. Fuuseninde belirli bir hacim alanı var bunu filmdede gösterdi Oda. Bir çok top mermisinin aynı anda luffynin bedenine gelmesi sonucu esnetemeyip birden bedeninde patlıyordu ki karşılaştırdığım şey One Piecedeki en büyük yaratık ve onun yanında sinek kalabilecek top mermisi sen düşün :) Coude Bursta gelince Kaido ve Shanksın gemilerinin böyle bir mekanik düzene sahip olabileceklerini olsalar bile karşı bir saldırıda denizde bunun bir faydası olacağını zannetmiyorum.

2.Dediğine cevabım: Shanksın Kaido'yu durdurduğu doğru fakat bunu nasıl yaptı ve neler olduğuna dair bir bilgi olmadığı için bu cevabında desteksiz bir yere bağlanıyor. Bütün bunlara karşılık hala Jackı çöp olarak görüyosan ve onun yerinde herhangi bir yonkonun gemisinin Zunishanın saldırılarından sağ kurtulabileceğini düşünüyosan benim daha fazla yazabileceğim klavye harfi kalmadı yapabileceğim birşey yok.

Şöyle düşün Zunisha hortumuna su depoluyor ve Rayleighin bulunduğu gemiye denizdeyken fiskiye misali üstüne püskürüyor. Sence burada Rayleighin yapabileceği haki savunmasının bir yararı olabilir mi ? Ha suyun kendisine gelmesini engelleyebilir belki ama Gemisinin hasar almasını önleyeceğini zannetmiyorum. Böyle bir durumda belki Bartolomeonun bariyer meyvesi yararlı olabilir fakat onunda Dressrosadan gördüğümüz kadarıyla Kuşkafesi yada başka güçler tarafından ittirilip hareket ettirilebildiğini gördük. Zunishanın patisi altında kaldığında kırılmayacağı bir gerçek fakat denizin içine batacaklarıda bir o kadar gerçek.
Şunun gibi olması olasıdır.

Bu mümkün. Jack ile bir Yonkou'yu bir tutma bence.

Jack ilk saldırıda indirseymiş o zaman zunishayı.. Yani filin karşı tepki vereceği belli salak mı o zaman bu adam denizde bu kadar büyük yaratığa saldırıyor?

Boyut önemlide o kadarda önemli değil Shankslar için adamlar kılıç çarptırarak gökyüzünü yaran insanlar.
Ben Jackı savunmuyorum sadece bir yazımı okuyupta direk cevap vermen mantıksız. Arkadaş Zunishanın saldırısına karşılık veremeyen Jackın çenesinin gözünün yarılmasına karşın Jacka balon çöp karakter diye atıfda bulunduğu için kıyaslama yaptım. Denizde bu yaratığa karşı savaşabilecek kapasitede ne gemi var nede insan biraz realist olalım.

Spoiler butonunu bulamadım:D
Yalnız o kadar uzun yazmana gerek yoktu niye kasıyorsun kendini
Tüm bu konuşulanlar Jackin bir balon olduğu gerçeğini değiştirmeyecek
Yonkoya biat eden 1 milyar beli ödüllü bir çöp işte
Kendimi kasmadım ki :/ Elimi klavyeye bırakıp tarafsızca yazınca tüm gerçekler dile geliyor emin ol :(
Ama sen genede umudunu kaybetme belki Shanks tek kolu ile Zunishaya denizde rakip olabilir asla pes etme :good:

Edit: @Alpamis Abi biraz yazdıklarımı okusan ? :( Karadaki sonucu bilemiyorum fakat Denizde bu hareketi Zunisha gibi 1000 senedir yaşayan efsane yaratığa şu resimde gösterdiğinin 10 bilemedin 100 katı büyüklükte olan bir yaratığa karşı yapıldığında bana sakın Shanksın yada Kaidonun gemisinin yerinden oynamayacağını söyleme.
Hadi bu en kötü ihtimalden örnek verdim. Zunisha hortumuna su depolayıp toma gibi gemilere püskürtse yada en acı verici ihtimalden düşün şu yaratığı shanks yada başka bir yonkou devirdi öldürdü diyelim bunun devrilmesi ile Denizde oluşabilecek bir dalga şeridi bile etrafdaki herşeyi suyun altında bırakabilecek ve önüne çıkan herşeyi yokedebilecek bir seviyede yanılıyormuyum ?

Ben Jackı savunmuyorum sadece bir yazımı okuyupta direk cevap vermen mantıksız. Arkadaş Zunishanın saldırısına karşılık veremeyen Jackın çenesinin gözünün yarılmasına karşın Jacka balon çöp karakter diye atıfda bulunduğu için kıyaslama yaptım. Denizde bu yaratığa karşı savaşabilecek kapasitede ne gemi var nede insan biraz realist olalım.
Bende balon diyorum zaten bu fili öldürecek 7 kişiyi net soyleyebilirim sana... En temiz öldüren Aokiji olur ama :D

Kendimi kasmadım ki :/ Elimi klavyeye bırakıp tarafsızca yazınca tüm gerçekler dile geliyor emin ol :(
Ama sen genede umudunu kaybetme belki Shanks tek kolu ile Zunishaya denizde rakip olabilir asla pes etme :good:

Edit: @Alpamis Abi biraz yazdıklarımı okusan ? :( Karadaki sonucu bilemiyorum fakat Denizde bu hareketi Zunisha gibi 1000 senedir yaşayan efsane yaratığa şu resimde gösterdiğinin 10 bilemedin 100 katı büyüklükte olan bir yaratığa karşı yapıldığında bana sakın Shanksın yada Kaidonun gemisinin yerinden oynamayacağını söyleme.
Hadi bu en kötü ihtimalden örnek verdim. Zunisha hortumuna su depolayıp toma gibi gemilere püskürtse yada en acı verici ihtimalden düşün şu yaratığı shanks yada başka bir yonkou devirdi öldürdü diyelim bunun devrilmesi ile Denizde oluşabilecek bir dalga şeridi bile etrafdaki herşeyi suyun altında bırakabilecek ve önüne çıkan herşeyi yokedebilecek bir seviyede yanılıyormuyum ?
Kaido,Shanks,Teach,Big Mom amiraller hepsi devirirler o fili :D

Yahu sen gemiye neden bu kadar taktın anlamadım. Sözlerinde bir Yonkou denizde rakip olamaz demişsin Zunisha'ya. Ben onun içi tartışıyorum. Çarpışmalarının sonucu ne olur ben bilemem. Ama WB ile Shanks çarpıştığı sıra Gemilerine bir şey olmuyorken Gök ikiye yarılıyor?

Biri Dof biri Kaido fark bu..

Yahu gücünu Dofla kıyaslıyorum bu senin gözüne az mı geliyor?? Sizin güç dengeniz şaşırmıs gerçekten.. Crocodile yenilince çöp crocodile akauniyle savasınca vay ne güçlüymüş hesabına dönecek buda..
Dof kim ki yonkou sağ kolu ve bilinen en yüksek ödüle sahip Jack onun kadar güçlü olamayacakmış? :artiz: Hala Dofu örnek veriyorum diyorsun. Neyse konu dışı oldu artık. Dof yeni dünya için abartılı bi boss değildi bence sence ise öyle. Yapacak bi şey yok.

Yahu sen gemiye neden bu kadar taktın anlamadım. Sözlerinde bir Yonkou denizde rakip olamaz demişsin Zunisha'ya. Ben onun içi tartışıyorum. Çarpışmalarının sonucu ne olur ben bilemem. Ama WB ile Shanks çarpıştığı sıra Gemilerine bir şey olmuyorken Gök ikiye yarılıyor?
Şuan Zunisha nasıl yaptı henüz bilmiyoruz fakat Jackın ağzını yüzünü dağıttı ve bu nedenden ötürü bazı arkadaşların gözünde Jack balon çöp karakter olduğu için Jackın yerinde kim olursa olsun durumun değişmeyeceğini dolaylı yoldan anlatayım dedim fakat değişmeyeceği acı bi gerçek. Şu Toei Ost'leri her Shanks sahnesine koymasada bende böyle uğraşmasam sonra izleyip izleyip Shanksı kami gibi görüyolar :D

Şuan Zunisha nasıl yaptı henüz bilmiyoruz fakat Jackın ağzını yüzünü dağıttı ve bu nedenden ötürü bazı arkadaşların gözünde Jack balon çöp karakter olduğu için Jackın yerinde kim olursa olsun durumun değişmeyeceğini dolaylı yoldan anlatayım dedim fakat değişmeyeceği acı bi gerçek. Şu Toei Ost'leri her Shanks sahnesine koymasada bende böyle uğraşmasam sonra izleyip izleyip Shanksı kami gibi görüyolar :D
Burda sorun Shanks değil. Diğer bir Yonkou ünvanına sahip kişileri de koyabilirsin. WB ile Shanks'in çarpışmasıyla bak gök ikiye yarılıyor. Ama gemilerde herhangi bir alabora olma durumu yok? Zunisha'nın Jack'in ağzının burnunu kırması bunu bir Yonkou'ya da yapabileceğini kanıtlamaz. Zunisha bir Yonkou'ya dokunamadan rahmetli olabilir bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık