Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanmiyorum. Yillardir marco ve acein mevkisini alabilexek gucte iken gucunu saklamis. Shanks diyor bunu. Teachi fazla kucumsuyorsunuz. Shanksin suratina bak istersen.
Olayın nasıl gerçekleştiğini bilmiyoruz ben BB ve Ace savaşından cikardigim kadarıyla konusuyorum BB karanlık meyvesini yemese kuru dayanıklıktan ibaret, hızlı bile değilki yumruk çaksın. Karanlığın çekme gücü sayesinde hız açığını kapatıyordu m eyvesiz haliyle bence Ace e adam akıllı birtane bile geçiremezdi ki kaldıki Marco dediğimiz adam Ace'den de güçlüydü. Üstelik Saka'nın magma yumruğunu kafa atıp banamısın demeyen adama BB meyve iptal etmeden hangi vasfıyla zarar vermeyi düşünüyo? Gördüğümüz kadarıyla Garp kadar güçlü yumruk zaten atamıyo ki Marco onada dayanıyo zaten. Hadi diyelim yumruğu Garp kadar güçlü bu seferde hızlı olmadığı için uçma avantajı olan marcoya nasıl yumruk atacak ? Her ihtimalden konussanda Marco galip. Üstelik WB nin dediğine göre BB dikkatsiz bir adam Marco tek açıkta affetmez keser atar pençesiyle.

Yami

Olayın nasıl gerçekleştiğini bilmiyoruz ben BB ve Ace savaşından cikardigim kadarıyla konusuyorum BB karanlık meyvesini yemese kuru dayanıklıktan ibaret, hızlı bile değilki yumruk çaksın. Karanlığın çekme gücü sayesinde hız açığını kapatıyordu m eyvesiz haliyle bence Ace e adam akıllı birtane bile geçiremezdi ki kaldıki Marco dediğimiz adam Ace'den de güçlüydü. Üstelik Saka'nın magma yumruğunu kafa atıp banamısın demeyen adama BB meyve iptal etmeden hangi vasfıyla zarar vermeyi düşünüyo? Gördüğümüz kadarıyla Garp kadar güçlü yumruk zaten atamıyo ki Marco onada dayanıyo zaten. Hadi diyelim yumruğu Garp kadar güçlü bu seferde hızlı olmadığı için uçma avantajı olan marcoya nasıl yumruk atacak ? Her ihtimalden konussanda Marco galip. Üstelik WB nin dediğine göre BB dikkatsiz bir adam Marco tek açıkta affetmez keser atar pençesiyle.
E kardesim o zaman shanks niye korku ile gelip , bak kardesim bu adam gucunu sakliyo benide zamaninda bu cizdi hemde dikkatsizlik yapmadigim halde , ace guclu ama onu geri cek dengi degil ... Dedi ? Teachin gucune saygi duyuyor iste. Ayni sekilde marcoda gitse uyariya gelirdi.

E kardesim o zaman shanks niye korku ile gelip , bak kardesim bu adam gucunu sakliyo benide zamaninda bu cizdi hemde dikkatsizlik yapmadigim halde , ace guclu ama onu geri cek dengi degil ... Dedi ? Teachin gucune saygi duyuyor iste. Ayni sekilde marcoda gitse uyariya gelirdi.
Kardeş ben yukarda mangada gösterilen bir dövüşten çıkarım yaparak BB nin neden kazanamıyacağını anlattım. BB yi eziklemiyorum ama BB meyvesizken Marcoyu alır demek hayal kurmak benim gözümde kb. Fikir farklılığı deyip geçiyorum.

Yami

Kardeş ben yukarda mangada gösterilen bir dövüşen çıkarım yaparak BB bin neden kazanamıyacağını anlattım. BB yi eziklemiyorum ama BB meyvesizken Marcoyu alır demek hayal kurmak benim gözümde kb. Fikir farklılığı deyip geçiyorum.
Yetersiz materyal ile elestirmende ki tutarsizliktan bahsediyorum. Bbnin aaldiri gucune dair bir yumrugu boyun kirma noktasina getiriyor. Ki bu ace gibi fiziksel kasmis cocullugu dovuserek gecmis adam. Ayrica depreme kafa atmaktan tut, buddha sengokunun sokundan etkilenmeden cikmis. Marconun kus patileri tarafindan dovulecrgini dusunmek hayalce geliyor neyse.. Shanks zaten cizilerek bunu anlamis umarim ilerleyen sahnelerde sende anlarsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık