Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Kid adamsa tek bulmuşken indirmeden bırakmaz kaido'yu. Böyle bir fırsat gelmiş kaçırmaz reyiz. Şimdi sen böyle diyince düşünüyorum, bitmez bu seri.
Kidin kaidouyu indirmek gibi bir derdi yok. Kendi hedefleri belli Kaidouyu luffylerin indireceğini de biliyor. Muhtemelen yürüyüp gitmişlerdir oradan.

mrso

marco nun bölümde gözükmesi iyi oldu ama söyle bir şey var birisi bölümde lafı geçiyorsa en az 50 bölüm yada 100 bölüm sonra gözüküyor. 2016 sanji yılı diye bir şey gördüydüm form da çay partysine gidilecek kesin yıl bitmeden gelişte wado ya giderler. Marco yaşıyosa meyvesi vuruyo demektir. çünkü öldürmeden meyvesini alamıyolar benim anladığım kadarıyla marco baktı yenemiyo destek bekliyo olabilir yada sanks ın taydaya katılmışda olabilir. İlerliyen zamanda görürüz. Daha herşey için çok erken :).

Kid adamsa tek bulmuşken indirmeden bırakmaz kaido'yu. Böyle bir fırsat gelmiş kaçırmaz reyiz. Şimdi sen böyle diyince düşünüyorum, bitmez bu seri.
Kid'i Doflamingo'nun yerine koyacak.İkinci ihtimal Sonra Shanks'ı indirmesi için yardım edecek.Hatta Mf öncesi Kaido-Shanks ile bi fb de gelir.

Oda hala Wb korsanlarına giydirmeye devam ediyor.Şamar oğlanı oldular.Vevil andavalınada yenilsinler tam olsum.Tamam anladık Whitebeard şu anki yonkouların 1 adım önünde Roger seviyesinde de tafya bu kadarmı eziklenir.Böylemi denge kuruyo Oda.Ekliyeyim Teachın Marcoyu yenmesi normal bence sadece dayanamadım Wb korsanlarının haline yazık lan.Morcoyu yedirmeyiz !!

Şunu anlamıyorum.Ne bekliyordunuz ki?Marco'nun çift meyveli Teach'i yenmesini mi?Hele ki BB'nin yonko olduğu açıklanmışken?BB yonko olduğuna göre iki ihtimal var zaten.Ya Marco'nun tıpa yememiş kaçmış.BB kolayına oturmuş tahta.Ya da bu iki taraf savaşmış Teach ağzına ağzına vurmuş.Başka 3. bi ihtimal mi var hacılar?Ha nolmuş.Olabilitesi yüksek olan olmuş.Teach ile Marco savaşmış kazanan Teach olmuş.Ki bu beklendik olan şey.Bana kalırsa zaten Marco değil 2 meyveli Teach'i tek meyveli halini alamaz.Hani çok pis ters köşe yemiş gibi söylemlerin anlamı ne? :/

Benim anlamadığım Beyazsakal Korsanları'nın yenilmesiyle neden dalga geçildiği.Adamlar bildiğin galibiyetin ardından Yonko olarak anılmaya başlanmışlar.Yani Beyazsakal,Teach,Ace'in olmadığı Jozu'nun tek kollu olduğu tayfayı bir zahmet yensin Teach'ler.Hayır ne olacaktı Marco Teach ve Shiryuu'yu birlikte mi alacaktı ?

Yami

Acik konusmak gerekirse meyvesiz teach bile marco ile basabas gider.Kendisi zaten surekli onun beden yapisinin anormalisini ve gercek gucunu saklamasindan bahsediyordu. Yada shanks demisti sanirim bilerek yukselmedi gucunu sakladi diye. Zaten meyvesiz shanksi cizmis ki , shanks bunun dikkatsizlik sonucu olmadigini belirtti.Adam meyvesizde normal degildi. Normal bir yumrugu acein boynunu kiriyordu iste. Her neyse marcolarin hic bir sansi yoktu iki meyveli teache karsi. Hatta shanks bile ..

Acik konusmak gerekirse meyvesiz teach bile marco ile basabas gider.Kendisi zaten surekli onun beden yapisinin anormalisini ve gercek gucunu saklamasindan bahsediyordu. Yada shanks demisti sanirim bilerek yukselmedi gucunu sakladi diye. Zaten meyvesiz shanksi cizmis ki , shanks bunun dikkatsizlik sonucu olmadigini belirtti.Adam meyvesizde normal degildi. Normal bir yumrugu acein boynunu kiriyordu iste. Her neyse marcolarin hic bir sansi yoktu iki meyveli teache karsi. Hatta shanks bile ..
Marco meyvesiz BB yi zorlanmadan yener naptın sende :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık