Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marcoların bir yıkımcıyla uğraşması gerek ancak Kaido ile kim dövüşecek? Luffy'nin tek başına şansı yok, bakalım Sanji olaylarında iyi power up alır belki.

Savaş 2. yıl önce değil 1. yıl önce olmuş büyük ihtimal karasakal beyazsakalın bütün bölgesi üstünde hak talep etti ve çatışma kaçınılmaz oldu. Savaşın sadece intikam amaçlı çıktığını sanmıyorum evet intikam bir etken fakat en önemlisi bölgeler üstündeki hakimiyet. karasakal yonko olmak için saldırırken marco beyazsakal korsanlarının statüsünü korumak için saldırdı denebilir. Marco karasakalı kişilik olarak az çok biliyor çünkü aynı tayfadaydılar kafadan gidip intikam alacağım diye dalmaz bir çok dezavantajı var bir kere beyazsakal yok artık buda bölgelerinin herkesin hedefi olduğu anlamına gelir (bkz. Götü boklu kahverengi sakal bile beyazsakalın adalarında birini işgal ediyor ayrıca law yonkolardan bahsederken onlar beyaz sakalın bölgeleri için savaştı diyor)

Charles Vane

Bu Momonosuke nin Roger i tanıyorum demesine takılanlar olmuş da orada Neko nun Kinemon un Roger Beyazsakal gibi isimlerin bahsini açarak bizim tayfada hayranlık uyandirdiklarini görünce dikkat çekmek maksatlı söylüyor zaten Roger ın ismini önemsiz biriymiş gibi zikretmesinden belli klasik çocuk psikolojisi altından birşeyler çıkmaz büyük ihtimal

Bu Momonosuke nin Roger i tanıyorum demesine takılanlar olmuş da orada Neko nun Kinemon un Roger Beyazsakal gibi isimlerin bahsini açarak bizim tayfada hayranlık uyandirdiklarini görünce dikkat çekmek maksatlı söylüyor zaten Roger ın ismini önemsiz biriymiş gibi zikretmesinden belli klasik çocuk psikolojisi altından birşeyler çıkmaz büyük ihtimal
Oars'da şapka yapmasını Wano'da öğrenen ACE'i, babası Roger'a benzetmiş olabilir. Çocuk 8-10 yaşlarında, e normal olarak Ace'i görmüştür. Şuan ki makul açıklama bu.

Ya da laf olsun torba dolsun diye uyduruyordur :D

Efsane bir bölüm daha. Serinin gidişatı mükemmel bu bölümlerin üstüne isterse 2 hafta ara versin gıkım çıkmaz.

Muhteşemdi, muhteşem! Sabo'nun dönüşünden beridir bu denli heyecanlanmamıştım.

Edit: Moria'nın Kaido ile denk dövüşmesi diye bir şey söz konusu değil. Savaş Moria'nın tüm tayfasını öldüren Kaido'nun ezici üstünlüğüyle sonuçlandı. Dünyanın en güçlü adamından bahsediyoruz. Moria'dan da umutluyum ama, Kaido devrilecekse payı olacaktır.

Son düzenleme:

karolla

Luffy, Brook, Choppa, Nami, Sanji - Bigmom tarafıyla ilgilenecekler.
Law, Robin, Kinemon'un ekip - Wano'ya gidiyor.
Zoro, Usopp, Franky - Zou'da kalıyor.

3 olayın da eş zamanlı biteceğini düşünürsek; Sanji'nin kaçırılması, Jack'in zou'da düşmesi, Shogun'un Law tarafından yenilmesi gerekiyor. Sonra bu ekip toplu halde kaidou'ya yürüyecek. Shogun beklenildiği gibi Zoro değil de Law tarafından düşürülebilir.

mecastiel

Merhaba uzun zamandirbu forumu takip ediyorum. Bu bolum icin uye olup yorum yazmak istedim. Bolum basindan itibaren sahaneydi. Kac bolumdur zaten surekli yeni bilgiler ediniyoruz. Bu da bize one piecein sonuna yaklastigimizi gosteriyor. Zaten hatirladigim kadariyla sin sbsde ya da festivallerin birinde oda one piece in yuzde yetmisini tamamladigini soylemisti. Birkac yerde serinin bes yil sonra bitecegini okumustum. Uye olmamin sebebi tam olarak bu degildi aslinda. Hatirlsak sanjinin ailesi tanitilirken savas cikartmayi seven bi aile gibi bir seylerden bahsediliyordu. Benim teorime gore sanjinin babasi ya da bu evliligi kim ayarladiysa big momi oldurmeyi planliyor. Evliligi paravan olarak kullanip firsat bulduklarinda bi hamle yapacaklar. Luffy ve sanji buna bir sekilde engel olucak. Bu sekilde big mom ile aralarindaki sorun cozulup jimbeninde tayfaya katilmasinin onu acilmis olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık