Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Yahu arkadaş seriden soguttun beni meyve gittiyse kavgaya benide çağırsınlar heralde daha fazla katkı sağlarım meyvesiz marco ne jazu ne?
Yok hadi ikisini aldı diyelim bence bir zevki kalmaz daha iyi meyve bulabilecekken limitini şart mı elmasla kapatsın hem şişman bir phonexte hiç iyi görünmez başka bir şey madem meyve limitini doldurdu ne diye acein meyvesinin peşine adam göndersin? Bunlar yeni aklıma geldi bak rahatladım jazo ve marco meyvelidirler defolsun bb gitsin radyoaktif meyveler yesin depremle iyi gider tam atom bombasi etkisi oluşturur:)
Seni anlayamiyorum. Parcalanmis fikirlerindrn bir butun olusturamadim.

bölümü yeni okudum ilk önce çevirenlerin ellerine sağlık. dikkatimi çeken noktaları yazmak istedim.
1) seyir belirliyicilerin sonu; seri başından beri hep oda seyir belirleyicilerin(s.y) sonunda raftel olduğu izlenimi yarattı. ama son iki manga da öğrendikki raftel için buna ihtiyaç yokmuş. orada kedinin de dediği gibi o adaya ulaşmak hastalığında bile rogere yolunu farklı yola çizmesine neden olmuş. o zaman o adada farklı bir bilgi ve raftelin önemi var. benim tahminim roger o adaya ulaştığında raftelin ve geçmiş zamanın büyük sırrını tam anlamıyla keşfetti. bu da kayıp yüzyıldaki hanedanlıkla ilgili özellikle D hanedanlığıyla ilgili. raftel de de bunun çözümü vardı fakat sağlığı kötüleşince bunu başaramıyacağını anladı ve teslim olup bunun başkasının yapmasını istedi.( not: bir yerlede roger in büyük planı adlı bir teori okumuştum. o da aklıma geldi şimdi)
2) marco nun tekrar ortaya çıkmasına sevindim. belliydi zaten karasakala saldıracaklardı ve başarısız olmuşlar. böylece kaido ya saldıracak büyük ittifak oluşmaya başladı. daha önce bunla ilgili bir teori yazmıştım. açıkcası marco benim aklıma gelmemişti. o zaman yazmıştım kaidonun karşısında luffy drake law ve moria olacak diye düşünüyordum. ama şimdi marco da gelince acaba drake karşıda mı olacak diye düşünüyorum fakat kid apo ve hawkins hakkında bir bilgi yok hala müftefik mi oldular yoksa kurtuldular mı belli değil. bu durumda iki durum oluşuyor. ama nedense içimde ne olursa olsun moria bu savaşa katılacak diyor. absolom görünmez gazeteci olmuştu. ittifakları o duyurmuştu. savaş olacağını duyacağına eminim ve duyunca da moria da katılacak.

eğer üçlü ittifak kaidoya katılmışsa.

luffy ve tayfa kaido ve tayfası
law ve tayfa shogun ve askerleri
minkler kid ve tayfa
marco ve tayfa vs apo ve tayfa
moria hawkins ve tayfa
drake kaido müttefikleri
kinemon ve isyancılar

eğer üçlü ittifak katılmamışsa

luffy ve tayfa kaido ve tayfa
law ve tayfa shaogun ve askerleri
minkler vs kaido müttefikleri
marco ve tayfa (drake)
moria
kinemon ve isyancılar

her durumda büyük bir savaş olacak wano krallığında.
3) oda nın adalet duygusu ağır basıyor anlaşılan 2 sene sanjinin grubu göremedik bi 2 sene de zoro grubunu göremiyeceğiz gibi geliyor. nedense ben linlin ile bir savaş olacağını düşünmüyorum olaylar olur sanji hakkında herşey öğrenilir ve sanji de alınarak oradan çıkılır( burada sanjiden bir power up bekliyorum açıkcası. babasıyla falan bir çarpışmada özellikle de)

Croco-Boy

Saldırmasada adam mı değil diyecektiniz.Ortanız yok be kardeşim sizin :/
Öyle bir şey diyeceğim nereden esti. Ben hiç intikam almalari taraftari olmadim. İnlerine cekilip Luffyi beklemelerini isterdim. Marco haterlarina diklenmelisin.

Jack'i kim döver acaba bence Neko ve Inu'nun da intikamını klişe olarak Luffy almasın artık. Kendileri kozlarını kullansın yada Law falan halletsin.

Bölümde ki en can alıcı yerlerden biri Kinemon'un Roger ve Beyazsakal için onlar onurlu kişilerdi ve bir an bile kötü biri oldukları düşünmedim yeri.:D

Momo'nun Roger'ı ben de anımsar gibiyim demesi kafamı karıştırdı. Roger yaşıyor mu? Ya da Momo'nun yaşı sandığımızdan farklı mı? Ya da Oda laf olsun diye mi ortaya attı?:D

Bizimkilerin birbirlerini övmeleri hoşuma gidiyor. Usopp'un da o KK'nın rotacısı felan demesi.:D

Ve en bomba yerlerden biri. Teach ve Marco'nun savaşı. Marco'nun yaşadığı benim açımdan kesin. Ve bizimkilere de katılacaktır. Teach ve Marco sahnesinde ki çizimler baya iyiydi. Herkes biliyor bir Luffy bilmiyor olayı.:S Hani Rayleigh'de söylememiş mi yani Luffy'e ? Oda bazı yerlerde kekliyor bizi.:S Luffy teşekkürünü ettiği sırada Ace'in hatrı ve WB'nin sözlerinden dolayı Luffy'e biat ederler mi merak ettim?

Nami'nin çizimleri çok hoşuma gitti bu arada.

Zunisha'nın ağladığını herkes duyuyor ama Luffy bunu konuşma olarak mı algılıyor orayı tam anlayamadım?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık