Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Marco kafa tutamaz diye düşünmüştüm ama yine de sağlam dövüşmüşler ve Teach kazanmış, ardından da Yonko diye anılmaya başlanmış.

Bazı arkadaşlar vardı, Teach kolay yoldan önemli kişileri yenmeden Yonko oldu diyenler, onlarda artık bu sevdalarından vazgeçmiş olurlar. Teach, Marco'yu yenip Yonko oldu diyor bu bölümün özeti.
Marco, Jozu ve Vista
vs
Teach'in 9 as adamı+ Aokiji(belki)

Marco'yu yenmesi çok büyük bir şey değil bu kadroyla.

Güzelmiş beğendim fakat yarı insan yarı anka modunu düşünemiyorum kafa Suriye vücut Almanya gibi bir şey olur :D
Marco dönüşürken kolları kanata dönüştüğü için yumruk atamıyor elleriyle silah kullanamıyor. Zorunlu olarak tekme atıyor. Teach ise bir eliyle Yami diğeriyle Gura meyvesinin gücüyle yüklüyor. Teach bu meyveyi alırsa diğer güçleriyle kombinasyon kurmakta zorluk çeker eğer Oda kıyak geçmezse tabi.
Edit: yanlış alıntı

Marco dönüşürken kolları kanata dönüştüğü için yumruk atamıyor elleriyle silah kullanamıyor. Zorunlu olarak tekme atıyor. Teach ise bir eliyle Yami diğeriyle Gura meyvesinin gücüyle yüklüyor. Eğer Oda Teach'e kıyak geçmezse ters bir meyve.
Benim mesajım ile bunun pek alakasını kuramadım. Önceki sayfalarda Marco'nun iyileşme parametreleri tartışılmış, ben de iyileşme gücünün nasıl etki gösterdiğini yazdım. Dövüşün nasıl cereyan ettiğini merak etmiyorum.

Marco, Jozu ve Vista
vs
Teach'in 9 as adamı+ Aokiji(belki)

Marco'yu yenmesi çok büyük bir şey değil bu kadroyla.
Ne Aokiji'si kafa mı buluyorsun :D Aokiji ve BB olayı yeni, bunlar 1 sene önce dövüşmüş. Burgess Aokiji'ye güvenemem onu almayalım diye dert yanıyordu BB'ye Dressrosada.

Jozu ve Vista da gayet sağlam adamlar, hatta Jozu ile Marco denk güçte bile denebilirdi. Vista ise direk Mihawk ile denk dövüşen bir karakter daha ne tayfa gücü olsun.

Charles Vane

Weevil de Marco yu pataklarsa tam şamar oğlanına döner artık :D
Lan yanlışlıkla çok kötüye oy verdim geri alamıyor muyuz bunu:agla:

Marco dönüşürken kolları kanata dönüştüğü için yumruk atamıyor elleriyle silah kullanamıyor. Zorunlu olarak tekme atıyor. Teach ise bir eliyle Yami diğeriyle Gura meyvesinin gücüyle yüklüyor. Eğer Oda Teach'e kıyak geçmezse ters bir meyve.
Edit: yanlış alıntı
Tam dönüşümü güzel olabilir aslında fakat dediğim gibi yarı insan yarı anka modunda o kadar iğrenç bir görüntü oluşur ki Op'den soğurum o derece. Birazdan dandik bir shop ile hayal gücümü yansıtan Phoenix Blackbeard Teach sanatımı buraya yapıştırıcam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık