Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2-3 bölümde söylendi bu bir de. Yani tek bölümlük olay da değil. Söylenirken de hep bir uyarı şeklinde söylendi. Şanslısınız ki dolunay değil vs diye.
Franky ve Robin'in uyuyakaldığı bölümde dolunay vardı bir şey olmadı.

Minkleri herkes insanları sevmiyor olarak biliyor ama tam tersi şekildeler. Bu algı nasıl oluşmuş bunı açıklamadılar.
Sanırım bununla bağlantısı var. Mangaka son dakika her şey iyi giderken bombayı patlatabilir.
Gece adanın koruması Nekomushi'de ve yabancılara karşı psikopat bir karakter.Ben öyle denmesinin sebebinin bu olduğunun düşünüyordum.Farklı bir şey olacağını düşünmüyorum.Jack'e raizo benim vardiyamda geldiyse çoktan yemişimdir dedi vesaire.Farklı bir şey aramayın :) .

2-3 bölümde söylendi bu bir de. Yani tek bölümlük olay da değil. Söylenirken de hep bir uyarı şeklinde söylendi. Şanslısınız ki dolunay değil vs diye.
Franky ve Robin'in uyuyakaldığı bölümde dolunay vardı bir şey olmadı.

Minkleri herkes insanları sevmiyor olarak biliyor ama tam tersi şekildeler. Bu algı nasıl oluşmuş bunı açıklamadılar.
Sanırım bununla bağlantısı var. Mangaka son dakika her şey iyi giderken bombayı patlatabilir.
Şeytan meyvesi ile alakalı ise ırkları Dolunay zamanı Avekining gibi bir şey olabilir Kurtadam olayı gibi :D

O değilde bu Jack çok pis dayak yiyecek demedi demeyin :flaugh:
Jack kaido'ya gidip önce Fuji ve Sengoku dövdü sonra Luffy ve tayfası Kaido amca yardım et diyecek sonrada birde kaido döver oh miss :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık