Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in tipi göreceğiz galiba.

Flaskback

".....Yeah. I know it. We... all knew the history..."

End Flashback

Buradan onu çıkardım. :/

Ve Jack zouya döner. Büyük ihtimal Oda Jackı bizimkilere harcatıcak. Savaştan çıkmış yorgun yaralı Jack Zou'da Minkler + bizim tayfa tarafından dayak yiyecek orası kesin. Bizim Nekonun intikamı fena olacak.

karolla

Luffy bigmomun yanına gidecekmiş. Sanji'nin güçlü olduğunu söylüyor. Kaidou'yu da indirmeyi sanırım kabul etti. Zoro'nun bulunduğu resimde Zoro, ben 2000 adam gücündeyim diyor. Nami de kafasına vurup tamam tamam diyor. Gerçi sayfanın tamamı olmadığı için farklı bir şey de diyor olabilir zoro. Keşke 2000 adam gücünde olsaydım manası da çıkıyor o cümleden gerçi.

Jack'e yazık olacak adaya şu anda çıkarsa. Düşünsenize Neko+İnu+Luffy+Law+Zoro valla araya alırlar Jack'i adamda karizma falan kalmaz. Gördüğümüz güçlü bir adamı da yoktu. Muhtemelen yine gazı salar ama Luffy etkilenmez. Sonra tek başına döver.

karolla

Jack'e yazık olacak adaya şu anda çıkarsa. Düşünsenize Neko+İnu+Luffy+Law+Zoro valla araya alırlar Jack'i adamda karizma falan kalmaz. Gördüğümüz güçlü bir adamı da yoktu. Muhtemelen yine gazı salar ama Luffy etkilenmez. Sonra tek başına döver.
Bence luffy ve yanında 1 kaç kişi adadan ayrıldıktan sonra jack adaya çıkacak. Zaten geldiğini bilseler de luffynin beklemesi için sebep yok. Zoro ve lawa bırakır direkt sanjinin peşinden gider.

Bence luffy ve yanında 1 kaç kişi adadan ayrıldıktan sonra jack adaya çıkacak. Zaten geldiğini bilselerde luffynin beklemesi için sebep yok. Zoro ve lawa bırakır direkt sanjinin peşinden gider.
Öyle birşey yaparsa geldiğinde tek kollu zoro bacaksız law görme ihtimali var. Jack sıkıştığında salıyor gazı :)

Öyle birşey yaparsa geldiğinde tek kollu zoro bacaksız law görme ihtimali var. Jack sıkıştığında salıyor gazı :)
Lawın meyvesi Jack gibi güçlü ve büyük cüsseli kişilerde gerçekten çok yararlı. Alanı içerisinde yaptığı operasyonların açısı tamamen geniş istediği gibi kesebilir yada shambles yapabilir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık