Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkmaz. Mamut değil bu fil :T Olsa olsa lesser mink.
Hayır. Şimdi Fil diyorlar. Aralarında bin senedir yaşayan mı var sanki? Bakın anlatıyorum. Vakti zamanında OP alemindeki canlıların hepsi devasa boyutlardaymış ama bin yıllar sonunda geriye sadece mamut kalmış. Mamut da evrime uğramış fil olmuş. Bu teori tutmazsa OP'u bırakırım.

karolla

En güçlü oluşum kaidouda gibi gözüküyor.

Kaidou + shogun + 3 tane hayvanat

Kaidou resmen bünyesinde 4 tane amiral barındıyor.

Beyler siz ne olmasını bekliyordunuz anlamadım. Yani harbiden bir 10 yıl daha geçmesini mi bekliyordunuz artık bu Yonkou ile savaş için. İyi 10 yıl Yonkou için bekleyelim. Bir 10 yıl da inmeleri için bekleriz.
20 yaşında kimse zirve olmuyor yalnız, 40'lı yaşlarda hemen hemen zirveye ulaşıyorlar. Zoro, Sanji ve diğerleri içinde geçerli. Zaman atlamaları şart, en azından bunu yolculuk sırasında yapması lazım. X adaya gittiler 2 ay sürdü ve 3 ay kaldılar gibi yoksa 2 yılda güçlenemediler 20 günde mi kendilerini katlayacaklar?

20 yaşında kimse zirve olmuyor yalnız, 40'lı yaşlarda hemen hemen zirveye ulaşıyorlar. Zoro, Sanji ve diğerleri içinde geçerli. Zaman atlamaları şart, en azından bunu yolculuk sırasında yapması lazım. X adaya gittiler 2 ay sürdü ve 3 ay kaldılar gibi yoksa 2 yılda güçlenemediler 20 günde mi kendilerini katlayacaklar?
O zaman bu neslin ne gereği var geç gelselerdi. Zaman atlamasına gerek yok bence çünkü bu adamlar (Süpernovalar) diğer nesilleri geride bırakacaklar hem de geç yaşta çünkü çoğu seride böyle oluyor Onepiece'de de bunun değişeceğini düşünmüyorum. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Shabondye geldiğinde bunlar şuana kadar gelen en tehlikeli nesil diyorlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık