Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Oda mal değildir. 4. kitabenin gereksiz olmasına imkan yok, geometriye girmeye de gerek yok yani daha olayın ilk ipucunu verdi bilmediğimiz bir sürü kısmı var. Her halükarda 4. lazım ki 4 tane var bu kadar üstün zekalık yapmaya gerek yok :D Hep mangaka ile affedersiniz sidik yarışına giriyoruz arkadaş bu nedir ya :D

karolla

Bence Oda mal değildir. 4. kitabenin gereksiz olmasına imkan yok, geometriye girmeye de gerek yok yani daha olayın ilk ipucunu verdi bilmediğimiz bir sürü kısmı var. Her halükarda 4. lazım ki 4 tane var bu kadar üstün zekalık yapmaya gerek yok :D Hep mangaka ile affedersiniz sidik yarışına giriyoruz arkadaş bu nedir ya :D
Tam ben yazacaktım sen yazmışsın :D Oda düşünmüştür 4 tanesinin gerekli olduğunu rahat olun. Gerçi bu manyak oda bir tanesi sahte der işi trolleyebilir.

Skype adası altın şehir ve Noland. Hangi bin senede bir sürü şey olur, ada bile ortadan ikiye ayrılıp başka bir yere sürüklenmiş olabilir. Hani sonuçta insan eliyle yapılmış şeyler, teknoloji o zaman o kadar mı ileriydi diye düşünüyorum. İnsanlık herşeye sıfırdan mı başladı? Vegapunk gibi çağın ilerisinde kişiler var ama kitabeler hala sır ve bu konuda Wg hiç bir şey yapmıyor? Sanki umurlarında değil gibi.:/
Okuyan herkesi öldürmüşler işte daha ne yapsınlar? Bir Robin kalmış o da serinin akışı gereği.
Kitabenin biri hareket eden adada. Diğer 2'si yonkouda.
Ne yapsınlar yani? :/

Her şey öğrenilince yıkılacakları için umrunda olmamalarının imkanı yok.

Aynen. İki saat anlayamamıştım @Monkey D. Dragon a :T
Şekille anlattım hala kimse anlamadı yahu :(

Al sana paint terk. Maviler bulunan 3 Poneglyph olarak düşün kırmızılar rastgele attığım 4. Poneglyph. Siyahlarda ihtimallere göre Raftelin yeri. Yani 3ü nü biliyorsan Raftel bu üçgenin dışına çıkamıyor. Çizgiler üzerinde olmak zorunda. Manga sayfasındaki çizime göre zaten 4 ponegllphynin konkav şekil oluşturması zorunlu yani şöyle oluyor illa ki;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık