Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ch3rl0b11n Hocam sen garanti olanı söylüyorsun kabul. Biz sadece bulunabileceği ihtimalinden bahsediyoruz. Üzerinden geçme olayı ise Raftel diğer adalardan farklı olacağını düşünüyorum ve üzerinde insan olmayacağı kanısındayım.

4 konum bulunmadan raftel nasıl bulunacak kesişim noktaları uymaz dolanıp durursun Raftel deniz üstünde değilse

@ch3rl0b11n Hocam sen garanti olanı söylüyorsun kabul. Biz sadece bulunabileceği ihtimalinden bahsediyoruz. Üzerinden geçme olayı ise Raftel diğer adalardan farklı olacağını düşünüyorum ve üzerinde insan olmayacağı kanısındayım.
Mesele garanti bulmak zaten, yoksa tayfa binlerce ada gezip her birinin her köşesinde One Piece'i mi arayacak. Bu onyıllar sürer. :/
Raftel hakkında bu senin tahminin. Belki de sıradan bir adadır, üstünde yaşayanlar vardır.
Belki o düz çizgide, bahsettiğin tanıma uyan onlarca daha ada vardır, üzerinde kimsenin yaşamadığı vesaire.

@ch3rl0b11n Bende zaten içinden geçersin dedim, bir zahmet Luffy'de anlasın raftelin sesini mi duyar ne yaparsa ona kalmış.

Bu kitabeler yerinden söküleniyor mu ben onu anlamadım? Fuji'nin gücü gibi bir sürü el el verişli güç var. 1000 yıldır hiç mi yeri değişmemiş.

Raftel denizin üstünde değil ise zaten o kesişim noktasını bilerek gitsen de boş boş bakınırsın. Benimde demek isteğim kitabelerde sadece koordinat yok olduğu idi. Konu nasıl oldu da buraya geldi anlamadım.:bilmem:

Raftel denizin üstünde değil ise zaten o kesişim noktasını bilerek gitsen de boş boş bakınırsın. Benimde demek isteğim kitabelerde sadece koordinat yok olduğu idi. Konu nasıl oldu da buraya geldi anlamadım.:bilmem:
Ya sonuçta o şekilde gitsen ama bir şeyi kesinleştirmiş olursun bulmak daha kolay ama 3 konum var elinde ve raftel deniz üstünde değil o zaman nasıl bulacaksın ?

O kadar yazı yazıyor kitabelerde bunu söylüyordur diye umuyorum.
Kitabenin ben raftel gökyüzü adası veya deniz altındadır diye bir söz çıkacağını düşünmüyorum bu benim kendi fikrim ama 3 konumu bulsan bile Rafteli bulmak için çok dolanacağın orası kesin yani her halükarda 4. kitabe lazım veya bir şekilde bu kitabeyi bulamasalar bile bunun kağıda dökülmüş halini ele geçirmeleri lazım. Eğer konumlar birbirleriyle alakasız yerlerde ise 3 konumu bilsen bile Rafteli bulman imkansızlaşabilir.

Wano'da yapılmış Zou'da işte biri.
Ağır ve büyük olduğuı için yanında taşımıyormuş Kaido. Kopyalarını taşıyormuş. :/
Skype adası altın şehir ve Noland. Hangi bin senede bir sürü şey olur, ada bile ortadan ikiye ayrılıp başka bir yere sürüklenmiş olabilir. Hani sonuçta insan eliyle yapılmış şeyler, teknoloji o zaman o kadar mı ileriydi diye düşünüyorum. İnsanlık herşeye sıfırdan mı başladı? Vegapunk gibi çağın ilerisinde kişiler var ama kitabeler hala sır ve bu konuda Wg hiç bir şey yapmıyor? Sanki umurlarında değil gibi.:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık