Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam ölmek istiyor ama adamları Wanoyu ele geçiriyor,Jack Raizo diye yırtınıyor,Dof durmadan Smile üretiyor ama yok.Kaido ölmek istiyor :/
Zaten tanıtılırken intihar etmek hobisi olarak gösterilmedi mi bu adamın.Adı üstünde hobi :/

Kaptan Usopp-sama

alakası yok. Belki adamın savaşçı ruhuna aykırı meyve kullanmak? Belki meyve yemeyi eziklik olarak görüyor? İntihar etmek için dahi yemek istmeyebilir. Ayrıca bu hayvanatın suyun içinde yaşayabilme ihtimali de olabilir belki? Ya dofun adamı gibi yarı balık adamsa?
Ya oysa ya buysa belki de sakazuki kk olmak istiyordur :D belki diyerek biryere varamayiz görünen kitabelerin pesinde olanlar kk olmak istiyor demek

Kaptan Usopp-sama

Adam ölmek istiyor ama adamları Wanoyu ele geçiriyor,Jack Raizo diye yırtınıyor,Dof durmadan Smile üretiyor ama yok.Kaido ölmek istiyor :/
Zaten tanıtılırken intihar etmek hobisi olarak gösterilmedi mi bu adamın.Adı üstünde hobi :/
+1 Yani kitabeleri ele geçirmek adam topluyu bilgi topluyu cok bariz yani :)

kaidou kk olmak istemiyor. sadece ölmek istiyor. belki raftelde ölebilirim diye düşünmüş olduğundan oraya gitmek istiyordur. sırf ölmek için kaç kere intihar etmiş, marineye saldırmış, idam edilmek istemiş ama yok ölmüyor. adam belki de antik silahlar beni öldürebilir diye düşünmüş olabilir. bu sebeple kitabeleri arıyor muhtemelen. kk olmakla ilgilendiğini söylemek tamam luffy fanlarının uydurması. bakin yonkoular da kk olmak istiyor demeye getiriyorlar. shanks zaten istemiyor. ki yerini de biliyor. kaidouyu anlattim. wb zaten hic ilgilenmedi. tam tersine acei kk yapmak istedi. geriye isteyen bb kaldı. bigmom istiyor mu onu da bilmiyoruz. kk olmak istediğini bildiklerimiz bb, luffy, kid, moria, dof. bunlardan eminiz. law istiyor muydu ondan bile emin değiliz. kk olmak isteyen çok güçlü adam sayısı 10 tane ya var ya yok bildiklerimiz içinden. fakat yeni dünyada çok sayıda kişi kk olmak istiyormuş. kitabelerin kopyalarını çıkarmışlar hep. biz göremiyoruz bunları iste. croco kk olmak istiyor muydu ? hatırlayamadım. ace bile ilgilenmiyordu. jinbeinin hancocukun mihawkin kumanin ilgisi yok. süper novalarin bir kısmı istiyor olabilir gizliden gizliye.

aslında tüm korsanlar kk olmak için yola çıkıyor ama sonra fikir değişiyor.
Sırf Mihawk'ın karizmasını düzelteyim diye güçlü adamlar KK olmak istemiyor diyorsun vallahi pes.... Mihawk fanlarını kimse durduramaz. Mihawk'ın eline verileceği güne kadar bize rahat yok...

Wb ve shank kk olmak istiyor muydu?
WB ve Shanks'tan bahseden oldu mu ? Bu bölümde Kaido ve Big Mom'ın KK yolunda en büyük engel teşkil ettiklerinden bahsedildi, onlar bunu istemese bile onları yenmeden KK olamazsın diyor mangaka, daha neyini tartışıyorsun, isteseler ne istemeseler ne, adamlar gardiyan gibi o raftelin kapısını koruyorlar. İstemenin bir önemi kalmıyor bu mevzuda.

Aynısı WB ve Shanks içinde geçerli olacak ve olurdu, WB'yi geçmeden KK olamazdın, mangaka bir şekilde buna da kılıf yaratırdı sen rahat ol.

Mihawk'a gelirsek yine alakasız bir adam, dış kapının mandalı, halen şunu bu konularda öne çıkarmayı başarıyorsunuz pes vallahi, adam Zoro'ya eğitim verdi misyonunu tamamladı işte, adamın adası yeni dünyada bile değil, en önemli Shichibukai Doflamingo idi, yeni dünyanın karaborsa silah tüccarı olarak mangakada buna yeni dünyanın başında son verdi ve Shichibukai'ları önem olarak geriye atmış oldu, artık Shichibukai'lar her zaman 2.ci planda kalacaklar. Hele Mihawk'ın, hiç mi hiç önemi kalmadı, büyük ihtimal Shanks'a yardım etmek için gidecek ve orada harcanacak. Shiryu mu olur bir başkası mı olur bilmem, hadi Shanks olmasın yine Hükümetin köpeği olarak savaşacağı bir yerde öldürülecek, bu kadar basit.

karolla

WB ve Shanks'tan bahseden oldu mu ? Bu bölümde Kaido ve Big Mom'ın KK yolunda en büyük engel teşkil ettiklerinden bahsedildi, onlar bunu istemese bile onları yenmeden KK olamazsın diyor mangaka, daha neyini tartışıyorsun, isteseler ne istemeseler ne, adamlar gardiyan gibi o kapıyı koruyorlar. İstemenin bir önemi kalmıyor bu mevzuda.

Aynısı WB ve Shanks içinde geçerli olacak ve olurdu, WB'yi geçmeden KK olamazdın, mangaka bir şekilde buna da kılıf yaratırdı sen rahat ol.
WB ve shanks güçlü değil mi? Yav Erkan senin kafa yapın nasıl ben anlamıyorum. Ben kaidou düşmeyecek mi dedim? Ben bunu mu söylüyorum? Sen daha benim neyi savunduğumu bilmiyorsun. Elemet uydurup yazıyorsun. Ben sadece şunu diyorum: kaidou kk olmak istemiyor. Kitabeleri muhtemelen ölmek için istiyordur. Antik bir silahla belki ölebilir? Belki raftelde onu öldürecek bir şey bulur. Adamın tek derdinin ölmek olduğu bu kadar gözümüze sokuldu halde vay bu vay şu. Kaidouyu geçmeden tabiki kk olamazsın. Ama bu kaidou da kk olmak istiyor demek değildir. Daha neyini savunduğumu bilmiyorsun gelip saçma yorum atıyorsun. Yok mihawk fanı yok bilmem ne. Arkadaş sen bana muhalefet olmak zorunda mısın?

WB ve shanks güçlü değil mi? Yav Erkan senin kafa yapın nasıl ben anlamıyorum. Ben kaidou düşmeyecek mi dedim? Ben bunu mu söylüyorum? Sen daha benim neyi savunduğumu bilmiyorsun. Elemet uydurup yazıyorsun. Ben sadece şunu diyorum: kaidou kk olmak istemiyor. Kitabeleri muhtemelen ölmek için istiyordur. Antik bir silahla belki ölebilir? Belki raftelde onu öldürecek bir şey bulur. Adamın tek derdinin ölmek olduğu bu kadar gözümüze sokuldu halde vay bu vay şu. Kaidouyu geçmeden tabiki kk olamazsın. Ama bu kaidou da kk olmak istiyor demek değildir. Daha neyini savunduğumu bilmiyorsun gelip saçma yorum atıyorsun. Yok mihawk fanı yok bilmem ne. Arkadaş sen bana muhalefet olmak zorunda mısın?
Arkadaş bölüm yorumlarını okuyorum bir şekilde Mihawk'ın adını buraya sıkıştırmayı başarıyorsun, sonra şöyle böyle diyorsun, Luffy fanları Kaido KK olmak istiyor diye uyduruyor diyorsun, Luffy fanlarını suçluyorsun, sonra bi şekilde Mihawk'ın adını konuya dahil ediyorsun sonra zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun, pes diyorum ya vallahi pes.

karolla

Arkadaş bölüm yorumlarını okuyorum bir şekilde Mihawk'ın adını buraya sıkıştırmayı başarıyorsun, sonra şöyle böyle diyorsun, Luffy fanları Kaido KK olmak istiyor diye uyduruyor diyorsun, Luffy fanlarını suçluyorsun, sonra bi şekilde Mihawk'ın adını konuya dahil ediyorsun sonra zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun, pes diyorum ya vallahi pes.
Ben mihawk fanı değilim. Sadece zoro fanıyım. Ayrıca orada ben 10 tane korsan saydım belki de sen mihawka mı takıldın? KK olmak istemeyenleri saydım. Arasında mihawk ta var. Ki istese de olamaz. Tayfası yok bir şeyi yok. Yeterli gücü de yok.

Bu tartışmada haksızsın. Ben kaidou kk olmak istemiyor, istese niye intihar etsin diyorum sen gelmiş mihawk fanı diyorsun. Kaidou ile mihawkın ne alakası var? Zeytin yağı gibi üste çıkmıyorum. Mantıklı bir iddia yapıyorum. Buyrun cevap verin diyorum. Kimseden gık çıkmıyor. Kaidou da kk olmak istiyormuş. Elinde taş varsa ne olmuş? Yok efendim wanoyu almış güçleniyor falan. Yav adam Yüzde %99 antik silahı bulup üzerinde denemek istiyor. Adamın tek derdi ölmek. Var en güçlü silahlar antik silah desek? Bu adamın kitabe peşinde koşması mantıklı değil mi o zaman? KK olmak isteyen adam niye gidip intihar etsin? Neymiş efendim kitabesi olan herkes kk olmak istiyordurmuş. Yav he he.

Yahu bırakın bu işleri. Neden topluyorlar o zaman bu Kitabeleri? O kadar çok ölmek istiyorsa gitsin boynunun Shanks'in önüne açsın. Bakalım kesebiliyor mu kesemiyor mu? Ya da BB'ye beni öldür desin öldürebiliyor mu öldüremiyor mu? Antik silahlar bu adamı öldürebileckse saydığım adamların her türlü öldürebilmesi gerekir. Yani bildiğin ölümsüzse bu adam Antik silahlarında işe yaramaması lazım.

Yahu Luffy'de KK olmanın yanında bir sürü hobiye sahip. Bu adam bak ne diyor? Öyle bir macera istemiyorum. KK olmaktan vazgeçerim. Adamın en başta KK olmak istemesinin sebebi maceralar ve en özgür kişi olduğunu düşünmesi. Bunun yanında eti de çok seviyor. Şimdi bu adamların hem KK olmak isteyip hem de başka istekleri olamaz mı? Hadi Kaido ölmek istiyor o yüzden bir çelişkili gibi. Ama BM'nin pastaları sevmesinin KK olmak istemesine ne gibi bir engeli var? Ki KK'lık önünde direk engeller olarak Kaido ve BM gösterildi. Çünkü yazıtlar onlarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık