Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aşırı güzel bir bölüm. Tayfanın Robin için söyledikleri falan çok hoştu. Üstelik bir şeylere açıklık getirildi. Kaidou da baya ilgi çekici biri. Kapağı da ayrı beğendim u.u

Bölümde Dofi yoktu o yüzden bölüm çok kötü :( Dofi olmadığından bölüm cok boştu. :'(

Her neyse, Efsane bölümdü. Oda yine ters köşe yapıp tüm teorileri boşa çıkarttı.

Beyler Anlamadığım bir nokta var biri açıklarsa sevinirim. Şimdi raftele 4 tane yok varmış kesiştikleri yer raftel oluyormuş anladığım kadarı ile. biri bizimkilerde diğeri kaidou ve big mom da imiş. 4. kimde o zaman onu anlamadım ?
Belli değil işte.
Odenin samuray ve kilic yetenegi goz onune alinirsa roger tayfasinda ki saglam elemanlardan oldugu kesin. Adam shogunmus sonucta.Roger tayfasinda ki bir samuray ne kadar gucsux olabilir ki. Kaido gaz maz dalmadiysa teke tek kapistiysa bir efsaneyi indirmis demektir. Helal olsun demek duser.
Ya Franky'nin zirve hali ya da Sanji'nin zirve hali olacak işte. Belki bunlardan da güçsüzdür. Kaido'nun zorlanacağı bir seviyede değil bu bariz.

Ayrıca
#kötüoyverenlerbanlansın hashtag'e destek. :/

Adam yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama 5-6 haftadır ara vermeden sayı çıkartıyor ve bölüm çok bilgi içeriyor. Kaldıki haftayada ara yok.
Bu adam One Piece'in ne olduğunu açıklasa gene yaranamaz gene yaranamaz :D
Yok işe yarar bir sey vardı sayfada o resimdeki yer raftel olmalı ve sanırsam bir kale ve şehir var içinde yani muhtemelen antik krallıgın oldugu ülke raftel ve kayıp yüzyıla dair ne varsa raftelde geçmiş ki oraya varan bunu ögrenebiliyor ama dünya hükümeti ne yapmışsa artık adayı kayıplara karıştırmış ve bulunamaması içinde ayrı bir özen göstermiş, belkide adayı komple su altına batırmışlardır. İşte bundan dolayı raftel kolay bulunmuyordur ve bulunması için yani D. iradesi onu bulsun diye D. soyundakiler bunu wanolu işin ehillerine çizdirmiśtir ki günü geldiginde seçilmiş D. Soyu raftel adasını bulsun ve kayıp yüzyılı aydınlatsın ve dünya hükümetini yıksın .
Ha benim fikrim son savaş raftelde olacaktır yani herkes rafteli artık bilecektir.

Sonunda büyük arclara geçiş yapıyoruz. Bu Wano Kaido'nun adası mı olmuş, Momo ve diğerleri minklerden yardım istemek için mi Wano'dan ayrılmışlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık