Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bölümün ismi Sis'in Raizo'su değil mi ? :cool:
Yoksa sis Gizem anlamında mı ? [ oluyor sa tabi :D ]
Wano ilinin Sis Köyündendir Raizou, Naruto'da olduğu gibi:oleyo: Yeni bir Hoshigaki Kisame doğuyor:respect: Hatırlarsanız Yağmur Köyü'de vardı Naruto'da, bu shiliew'ide açıklar. Onu da Hanzou veya Pain yerine koyarız:hhh:

@ch3rl0b11n Kinemon bakıcısı, koruyucusu gibi birşeyse yani büyürken göz etmişse normal bu kadar benzemeleri ve anlaşmaları. Vivi-Pell gibi. Ayrıca Momo bile ayar çekiyor Neko ve İnu'ya bu ne böyle didişiyorsunuz, babam görse kahrolurdu diye. Yani sapıklığı ve biraz egosu olmasa iyi çocuk be :D
Olabilir de ne bileyim, çocuk tek fire bile vermedi. Baya baya ağladı falan baba babacım diye. O yoğun açlık ve duygu anında ağzından kaçabilirdi en azından. :/

Kedi ve köpek bi' elemanın adamlarıymış, veledin önünde diz çöküyorlar falan... Feodal bey bir de bu da. Wano birlik olarak çok güçlü olmalı.
Aynen öyle. Tek shogun bile bu kadar namlıysa kralları ne ayaktır acaba. Ya da kralları var mıdır ki. :/
Krallık dediklerine göre vardır herhalde.
Ayrıca Wano da Arabasta gibi çok geniş bir ada çıkacak, zaten beklenen bir şeydi de bu bölüm kesinleşmiş gibi oldu. :/

Kedi ve köpek bi' elemanın adamlarıymış, veledin önünde diz çöküyorlar falan... Feodal bey bir de bu da. Wano birlik olarak çok güçlü olmalı.
Aynen. Hem Raizou'nun böyle çıkması bence iyi oldu. Her yerde samurai görmekten kusabilirdik. Böyle çeşit/cins* olması iyi.

Tipi yamuk ya ondandır.

Orada bence farklı bir şey var. Kinemon Raizo'dan değil, Momo ve babasından bahsediyor. Momo da Raizo'dan değil, kitabeden bahsediyor. Bence.
Ben okurken de nedense aklıma nedense kitabe gelmişti ama şimdi pek emin değilim.

Şimdi bu Neko ve Inu'nun Wano ile bir geçmişleri var, ayrıca Shanks ile de bir geçmişleri var, Shanks'ın da Mihawk ile bir geçmişi var. O halde Mihawk ile ilk kez Wano'da tanışmış olabilir. Kaptanı öldükten sonra kılıç eğitimi alabileceği en iyi yere gitmiştir ve orada Mihawk ile tanışıp sürekli beraber talim yapmışlardır. ( Eskiden dövüştüklerini biliyoruz ) Hatta Mihawk da Momo gibi bir derebeyinin oğlu olabilir ya da Shogun'un :a: Ama Shanks Luffy'ye yaptığı gibi onu korsan olmaya özendirmiştir ve Mihawk da bütün haklarından feragat ederek denizlere açılmıştır. :sapkali:

Alasbata ve Dressrosa'dan sonra Oda'nın bu tip hikaye tekrarları kullanabileceğini gördük. Bu da Ace-Sabo hikayesinin tekrarı olur :rolleyes:

Son düzenleme:
Wano ilinin Sis Köyündendir Raizou, Naruto'da olduğu gibi:oleyo: Yeni bir Hoshigaki Kisame doğuyor:respect: Hatırlarsanız Yağmur Köyü'de vardı Naruto'da, bu shiliew'ide açıklar. Onu da Hanzou veya Pain yerine koyarız:hhh:
Naruto aşkım kabardı, Kisame vs Kakashi neydi be. Öldürme duyguları olsun Sasuke'nin korkudan donması olsun. Şöyle gerçek vs görmedik bu seride.

Olabilir de ne bileyim, çocuk tek fire bile vermedi. Baya baya ağladı falan baba babacım diye. O yoğun açlık ve duygu anında ağzından kaçabilirdi en azından. :/
Çocuk o kadar açlığa dayanıyor, üstüne yemek gördüğü halde yemeği reddediyordu. Bence çok şey beklemeliyiz. Hem meyvesiyle de büyüyünce çok dehşet bi doğu ejderi olacak.

Bu arada Sentomaru'nun üstündeki kare şeyler vardı ya.

Na şu mavidekiler. Raizo'da da var sanki? Gerçi biraz daha farklı bir kare daha siyah var. :( Tüh bir şey buldum sanmıştım tam atacakken fark ettim. Üzülüyom. :(

Tipi yamuk ya ondandır.

Orada bence farklı bir şey var. Kinemon Raizo'dan değil, Momo ve babasından bahsediyor. Momo da Raizo'dan değil, kitabeden bahsediyor. Bence.
Balinaya yaklaştıkça yüksek sesi geliyor diyen Momo muydu? Ben iki cümleyi de Kinemon'un kurduğunu sanıyordum. :/
Eğer öyleyse güzel bir detay olur. O da taşların sesini duyuyordur ve taş da hep kederli, kasvetli sesler çıkardığı için (savaş yüzünden), Momo rahatsız hissediyordur, başı o yüzden ağrıyordur falan.

Ninja tam bir hayal kırıklığıydı. Umarım koskoca Wano halkı Raizo ve Kanjuro gibi saçma tiplerden oluşmuyordur. Ninja ile alakalı tek güzel yer tayfa tarafından gömülmesiydi.
Ninjaya rağmen bölüm güzeldi. Kırmızı yazıt ilginçmiş. Genelde Oda bu yazıtları arcın sonunda, tayfa adadan ayrılmadan ortaya çıkarırdı. Sanırım bu adada fazla beklemeyecekler. Tabi Jack adaya dönmezse...
Umarım gelecek bölüm ninjayı bırakıp yazıtlara odaklanır

Balinaya yaklaştıkça yüksek sesi geliyor diyen Momo muydu? Ben iki cümleyi de Kinemon'un kurduğunu sanıyordum. :/
Eğer öyleyse güzel bir detay olur. O da taşların sesini duyuyordur ve taş da hep kederli, kasvetli sesler çıkardığı için (savaş yüzünden), Momo rahatsız hissediyordur, başı o yüzden ağrıyordur falan.
Momo dedi evet. Ki Momo bir önceki sayfada da rahatsızlığından bahsetti hatta adaya geldiğinden beri söylüyormuş. Umarım öyle bir şey çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık