Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816: Köpek, Kediye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    171
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin tam olarak sıkıntın sabırsızlık :D Elbette bende Weeble nerede ne yapıyor Dragon Burgess BB ne oldu Kaido Kidd ittifakı ne oldu hepsini merak ediyorum fakat bunların hepsini bir anda bize gösterseydi bu herif 10 senelik seriyi 1 yılda bitirebilirdi. Kısacası adam kurguladığı hikayeyi görsele dökerek anlatıyor bundan zevk aldığına eminim fakat kendi geçiminide bundan sağladığı için dediğin olayları sırf sen sabredemiyosun diye tek bir sayıda anlatacak değil adam :)
5 sene geçti iyi bi 10 sene daha oda para kazansın sanki fakirmiş gibi biraz daha zenginleşmesini bekleyelim 20. seneye doğru yavaştan gösterir beklentileri :/ Ne yapayım yani şu bölümde ağlıyım mi :/ Çok duygusalsın oda kardeş mi diyim :/ 5 senedir duyguya boğdu adam bizi biraz aksiyon gösterse ne olurdu :(

Aslında çok rahat 6 sayfa da her şeyi çizermiş.Sonrasında kim bu samuray ve wano dostluğu nereye dayanıyor fb sine geçerdi güzel bölüm olur daha güzellerine yol yapardı.Olmamış diyecektim ama son 3 sayfa baya epik.Uzatmadan sadede gelse herkes rahat edecek de işte.

Momo'nun gözley kayıyor sürekli :/ Olayın ciddiyetinin farkında değil :D

2016'ya girmişiz Zou'ya falan gazete gidiyor ama Skypea'ya yoh!!1 Ayıp lan...

Bu bir ara arc. Jack'i, Minkleri gördük. Adanın bir tarihi var. 1000 yıllık bir ada. Eski yazıt da çıkacaktır. Shanks ile geçmişleri de var.
Samuraylara ve Wano'ya da olay bağlanacak. Big Mom'a da bağlandı Sanji olayıyla.

Bir ara arcta daha ne olsun? Boş ilerlediği yok. 14 bölüm olmuş geleli Zou'ya. Gayet güzel ilerliyor.
Yahu çok yavaş ilerliyor Jack ı gördük diyorsun adam bi balona 5 gün savaştık yazıyor 2. balona tam öne geçtik diyor 3. balonda jack atom bombası attı diyip hop bizimkileri çarmıha germiş bi vaziyette görüyoruz aksiyon bitiryor. Şimdi biz bu jackın güçleri tam görmek için 2 3 sene mi bekleyek napak :/ Birazını gösterebilirdi :/

Raizo adam mıdır? :( Belki yaşlı birisi. Nedense -dono dendi mi aklıma yaşlı babayiğit kişilik canlanıyor. Ama kinemonlar herkese dono diyor.:( Minkler adamdır. None of us rat.:) Kaido'nun araması ne ayak acaba?İntikam meselesi değil politik belli ki. Bölüm bence çok iyiydi.

Yalnız son zamanlarda forumda bir bölümün düzgün tartışılmaması, hiç tahminde bulunulmaması forumun kötüye gittiğini gösteriyor. Ne yönden kötüye gittiğini tam olarak söyleyemem ama gidişat iyi değil.

Şu aile ile ilgili, Jack'in neden kovaladığı, bunlar nasıl dost olmuş bunların 50 sayfalık bir bölüm yorumu konusunda az veya hiç tartışılmaması, hiç teori olmaması falan hiç iyi değil.

Uzun zamandır gözlemim bu şekilde. Üyelerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama çok kötü bu durum.

Yalnız son zamanlarda forumda bir bölümün düzgün tartışılmaması, hiç tahminde bulunulmaması forumun kötüye gittiğini gösteriyor. Ne yönden kötüye gittiğini tam olarak söyleyemem ama gidişat iyi değil.

Şu aile ile ilgili, Jack'in neden kovaladığı, bunlar nasıl dost olmuş bunların 50 sayfalık bir bölüm yorumu konusunda az veya hiç tartışılmaması, hiç teori olmaması falan hiç iyi değil.

Uzun zamandır gözlemim bu şekilde. Üyelerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama çok kötü bu durum.
Ben teori yapmayınca kimse yapmıyor :D Şaka bir yana dediğin gibi uzun süredir teori ya da güzel bir analiz - tartışma göremiyorum forumda en kısa zamanda renascencenin temellerini atıcam söz veriyorum.

Bigmom vs Kaido yolda gibi. Bizimkiler de Bigmom tarafında olacak sanırsam. Böylece Kaido'nun bahsettiği büyük savaş da gerçekleşmiş olacak.

Sağlam olaylar kapıda ama zamanı var daha. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık