Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816: Köpek, Kediye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    171
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sevdim bölümü. Ölme ihtimallerine rağmen Raizou'dan bahsetmemeleri duygulandırdı u.u Neko da aşırı tatlı :D

@Tyrion
Adam hikayeye çalışıyor. O yüzden uzuyor bölümler. Diyaloglara önem veriyor. Her karakterin davranışlarını, konuşmalarını boş yere çizmiyor. Hepsinin bir hikayesi var ufak da olsa.

Senin beklentilerin farklı. Bu seri bunu karşılamıyor. Her hafta böyle burada isyan etmen bu yüzden gereksiz.
Mangaka zaten 816 bölümdür onu takip edene bunları sunmuyor.

Anime düzgün olsa animeden izlesen belki bu kadar şikayet etmezdin. Mesela bu bölümün düzgün bir animesi yapılsa maksimum 5 dakika sürerdi.
101 bölümlük Dressrosa düzgün bir animede 40 bölüm dolu dolu sürerdi ve zevk alırdın belki.

@Tyrion
Adam hikayeye çalışıyor. O yüzden uzuyor bölümler. Diyaloglara önem veriyor. Her karakterin davranışlarını, konuşmalarını boş yere çizmiyor. Hepsinin bir hikayesi var ufak da olsa.

Senin beklentilerin farklı. Bu seri bunu karşılamıyor. Her hafta böyle burada isyan etmen bu yüzden gereksiz.
Mangaka zaten 816 bölümdür onu takip edene bunları sunmuyor.

Anime düzgün olsa animeden izlesen belki bu kadar şikayet etmezdin. Mesela bu bölümün düzgün bir animesi yapılsa maksimum 5 dakika sürerdi.
101 bölümlük Dressrosa düzgün bir animede 40 bölüm dolu dolu sürerdi ve zevk alırdın belki.
Sürekli isyan ettiğim yok. Zoo ya çıktık çıkalı bi boş ilerliyor seri sanki :/ Anlayamadığım şu son haftalardaki boşluk bi benim tuhafıma gitmiş ilginç :/

Sürekli isyan ettiğim yok. Zoo ya çıktık çıkalı bi boş ilerliyor seri sanki :/ Anlayamadığım şu son haftalardaki boşluk bi benim tuhafıma gitmiş ilginç :/
Ben Dressrosadan sonra Zoudaki gidişata şükrediyorum. Tabi herkesin kendi görüşü fakat senin nerdeyse çıkan tüm bölümleri eleştirmen çoğu kişinin gözüne batıyor :D

Minklere bak hele. Siz neymişsiniz be helal olsun. Bir ırkın tamamı da mı adam olurmuş... Çok bir şey yoktu ama sevdim bölümü. :good:

Not: Abartılı bir acıtasyon vardı ama. :/

Minklere bak hele. Siz neymişsiniz be helal olsun. Bir ırkın tamamı da mı adam olurmuş... Çok bir şey yoktu ama sevdim bölümü. :good:
Avatarın şöyle gözlerini şaşı yapıp bakınca yaşlı adamın yüzünün sağ tarafı ve keçi kulağı gibi gözüküyor sürekli dikkatimi çekiyor anlayamadım bendemi bir sorun var yoksa başkalarınında dikkatini çekiyor mu :D

Ben Dressrosadan sonra Zoudaki gidişata şükrediyorum. Tabi herkesin kendi görüşü fakat senin nerdeyse çıkan tüm bölümleri eleştirmen çoğu kişinin gözüne batıyor :D
Bi ara weeble vardı ne bileyim burgess dragonun adaya çıktı ya da kaido kidlerle karşılaştı noldu falan hiç merak etmiyor musun :/ Kinemonun minklerin yanına gitmesini içeren bi bölüm hoşuna gidiyor yani :/

Bi ara weeble vardı ne bileyim burgess dragonun adaya çıktı ya da kaido kidlerle karşılaştı noldu falan hiç merak etmiyor musun :/ Kinemonun minklerin yanına gitmesini içeren bi bölüm hoşuna gidiyor yani :/
Senin tam olarak sıkıntın sabırsızlık :D Elbette bende Weeble nerede ne yapıyor Dragon Burgess BB ne oldu Kaido Kidd ittifakı ne oldu hepsini merak ediyorum fakat bunların hepsini bir anda bize gösterseydi bu herif 10 senelik seriyi 1 yılda bitirebilirdi. Kısacası adam kurguladığı hikayeyi görsele dökerek anlatıyor bundan zevk aldığına eminim fakat kendi geçiminide bundan sağladığı için dediğin olayları sırf sen sabredemiyosun diye tek bir sayıda anlatacak değil :)

Raizo dono safe sözünü kim kullanıyor anlayamadım resimde eğer kedi köpek kullanıyorsa sanırım raizo bu adamlar için boş bir adam değil boş adam drgilden kastım fiziki bir güçten bahsediyorum ve ve siyasi gücüde varsa bu adamın kaiodunında nietinin bigmom gibi oldugu aşikar o nasıl bir suicatçı ailesini yanına almak istiyorsa kaidoda anlaşılan wanoda destek arayışlarında

Bu bir ara arc. Jack'i, Minkleri gördük. Adanın bir tarihi var. 1000 yıllık bir ada. Eski yazıt da çıkacaktır. Shanks ile geçmişleri de var.
Samuraylara ve Wano'ya da olay bağlanacak. Big Mom'a da bağlandı Sanji olayıyla.

Bir ara arcta daha ne olsun? Boş ilerlediği yok. 14 bölüm olmuş geleli Zou'ya. Gayet güzel ilerliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık