Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 ayagiylada yapiyo zaten onuo_O
Ranyaku'yu diyosun sanirim hepimiz onu bekliyoduk zaten bm'nin gemisinde hemde atesle birlesmis halde
2 Ayağıyla yapıyor mu ? Ben hiç farketmedim hep sağ ayağını ateşliyor diye biliyorum. İki ayağını birden alevli bir içimde kullandığı bir manga sahnesi varsa atabilirmisin.

Sanji'nin pederden bir Al Pacino karizması bekliyorum adamı ezdiniz ailesi şekil olsun bari :D
Pederden daha karizmasını bekliyorum, şöyle tuttuğunu koparan bir tipleme olsun. Umarım suikastçı diye satanist bir tipleme çizmez Oda. Silva Zoldyck gibi bir tipleme de olabilir, rezil rüsva bir tipleme olmadıkça her tiplemeye razıyım.

Vinsmoke ailesi şöyle olsa süper olur.Esinlendiyse tamamen yapıştırır bizim mangaka biliyorsunuz. :D En sağdaki Sanji. En soldaki psikopat abi. Ortadaki de babaları olabilir.4 kardeş ve baba işte.

Vinsmoke ailesi şöyle olsa süper olur.Esinlendiyse tamamen yapıştırır bizim mangaka biliyorsunuz. :D En sağdaki Sanji. En soldaki psikopat abi. Ortadaki de babaları olabilir.4 kardeş ve baba işte.

Ciddi ciddi bu filmden esinlenirse ben bile eleştirmem ama Sanji daha beter gömülür. Bu kadar süper aileden bu mu çıktı diye.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık