Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağa şu seride kaç Suikastçi kaç ödül avcısı gördük ?
Cp 9 - İdare eder [ 2 yıl sonrası için diyorum ]
Cp 0 - Eeh işte :D
Kos koca seri Suikast diyorsun 4 adam geliyor.
1 tanesi Lucci [ diğer 3'ünü daha görmedik ve Robini saymıyorum ] Kaku felanda vardır ama gördüklerimizden yola çıakrsak.

Sanjinin babası 400-500m ödülü göründe önce Donuna sıçar sonra dötüm dötüm arka kapıdan kaçar bence :ehe:
[ Bende şöyle Zoyldckler gibi olsun isterim ama ODA kesin sümüklü salak saçma bir şey yapar ]
bana da niyeyse dört yüz beş yüz milyonluk adamı adam yerine koymaz gibi geliyor. ama evet sümüklü bir şey çıkma ihtimali korkutucu haklısın

Babası Rayleigh görünüşü ve karizmasında çıksa mükemmel olur ama tahmin ettiğiniz gibi mangaka yine trolleyecek.İnsana benzesinler yeterli benim için beklentilerimi düşük tutuyorum. :/

Ağa matimatik de mi yapamiyonuz nedir ? :D
Amiral < Yonkou < 2x Yonkou Üper valla :ehe:

Kos koca Marine HQ bile 2 yonkou ile baş edemeyiz diyerek savaşa son veriyor ? Neyin mantığı lo bu Zoro dibine kadar haklı.
Ancak zorodan isterse 4 Yonkou olsun Sanjimizi alırık demesini beklerdim :ehe:
Ben zoro haklıdır ya da haksızdır demiyorum. Genel olarak 1 bölüm zoro şöyle güçlü böyle güçlü 1 bölüm zoro adam değildir. Birkaç hafta sonra zoro adam değildir diyenlerin yarısından çoğu 2-3 hareket görünce zoro çok iyi ağbi ya diyecek ben onun için öyle yazdım. Herkesin kendi yorumu :)

Ben zoro haklıdır ya da haksızdır demiyorum. Genel olarak 1 bölüm zoro şöyle güçlü böyle güçlü 1 bölüm zoro adam değildir. Birkaç hafta sonra zoro adam değildir diyenlerin yarısından çoğu 2-3 hareket görünce zoro çok iyi ağbi ya diyecek ben onun için öyle yazdım. Herkesin kendi yorumu
Çok iyi, güçlü ve adam olma durumu farklı yalnız. Zoro geçmek istediği adamdan eğitim almayı kabul ettiğinde, büyük bir darbeyi almıştı zaten.

Yami

Bolumu yeni okuma firsatim oldu.Yorumlari inceledimde cok ilginc yorumlar mevcut.Zoroya ait o kadar analiz konusu olmasina ragmen hala kisiligi anlasilmamis saniyorum. Luffyde eksik olan radikal,sert ve duygusuz versiyonu degilmiydi ? Kaptana ait olan guc luffyde , zihinsel olarak zoroda bulunmaktaydi bana gore. Bu bolum dahil olmak uzere cok yerde bunu gosterdiler. Usoppya da aynisini yaptigini diyen arkadaslar olmus. Orada kaptanina meydan okuyan nakamayi gel kardesim deyip halay mi cekselerdi. Zoro daima resmi biri olmustir.Adam kilicustasi beyler az cok bir samuray onuruna ve tavrina sahip. Saygisizliga tahammulu yok. Herneyse sanji olayinda ise sanjiyi hatali buluyorum. Bir ittifak icine girilmis cesitli korsanlara meydan okunmus boylr bir zamanda cekip giden bir sanji var.Nasil ki. Sanji ailevi durumlari yuzunden basip gidebiliyor bahanesi bu oluyorsa ayni sekilde zoroda tayfanin guvenini ve sagla.ligini koruyor.Luffy zaten dusunemiyor bu konularda malum. Zoro sirf kaptaninin hayatta kalmasi icin hayatini ve hayallerini feda edebilecek biri iken digeri intikam veya bir hesaplasma icin tayfayi resmen satiyor. Sanirim forumda sanjinin davranisi tek bana sacma geldi.telden yazdigim icin yazim hatalari var kusura bakmayin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık