Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Fujiye sıra bende derken Zoroyu amiral seviyesine yakın bakın Fujiye ne dedi olmuştu şimdi 2 Yonkou'ya gidemeyiz diyince güçsüz,korkak oldu. Valla anlamakta zorlanıyor insan.
Bir de Sanji diğerlerini bekleseydi de ona göre hareket etseydi diyenler var. Bege de zaten bekleyelim onları düşünür taşınır bir karara varırsınız diyecekti :(
Ağa matimatik de mi yapamiyonuz nedir ? :D
Amiral < Yonkou < 2x Yonkou Üper valla :ehe:

Kos koca Marine HQ bile 2 yonkou ile baş edemeyiz diyerek savaşa son veriyor ? Neyin mantığı lo bu Zoro dibine kadar haklı.
Ancak zorodan isterse 4 Yonkou olsun Sanjimizi alırık demesini beklerdim :ehe:

Sanji'nin babasını şöyle bekliyorum hikayesini yazayım.

Soylu - İşte öldüreceğin adamın posteri bu.Eğer onu hükümet yerine bize getirirsen bu ödülün iki katını sana ödeyeceğiz.

Baba - 400 milyon beri mi ? Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz ha ?
Ben bu paraya sinek bile öldürmem.Benim kim olduğumu sanıyorsunuz ? 1 milyar ödülün altına bana gelmeyin eziklerle harcayacak vaktim yok.

- Ne dedin sen ? Illyus sama ile nasıl böyle konuşabilirsin hiçbir yere gitmiyorsun.

- Aaaaaaahhhhhh !!!

Ve soylunun kötü şöhretli ve en güçlü koruması tek yer. :D

Soylu - İşte öldüreceğin adamın posteri bu.Eğer onu hükümet yerine bize getirirsen bu ödülün iki katını sana ödeyeceğiz.

Ben bu paraya sinek bile öldürmem.Benim kim olduğumu sanıyorsunuz ? 1 milyar ödülün altına bana gelmeyin eziklerle harcayacak vaktim yok.

- Ne dedin sen ? Illyus sama ile nasıl böyle konuşabilirsin hiçbir yere gitmiyorsun.

- Aaaaaaahhhhhh !!!

Güzel.

Ne yapsaydı? Sanji'yi kurtarmalıyız tribine mi girseydi? Sanji ne düşünür bu durumda peki?
Gerçekleri söyledi, bu kadar ütopik olmayın. Zoro, Sanji'ye yamuk yaptı anlamını nasıl çıkarıyorsunuz hiç bilmiyorum ama cidden yanlış gözle baktığınızı düşünüyorum.

- Aaaaaaahhhhhh !!!

Ağa şu seride kaç Suikastçi kaç ödül avcısı gördük ?
Cp 9 - İdare eder [ 2 yıl sonrası için diyorum ]
Cp 0 - Eeh işte :D
Kos koca seri Suikast diyorsun 4 adam geliyor.
1 tanesi Lucci [ diğer 3'ünü daha görmedik ve Robini saymıyorum ] Kaku felanda vardır ama gördüklerimizden yola çıakrsak.

Sanjinin babası 400-500m ödülü göründe önce Donuna sıçar sonra dötüm dötüm arka kapıdan kaçar bence :ehe:
[ Bende şöyle Zoyldckler gibi olsun isterim ama ODA kesin sümüklü salak saçma bir şey yapar ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık