Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere daha sanjinin ne kadar fedakar ve zoronun ne kadar bencil olduğunu gördük. Aslında böyle biri değildir normalde ama böyle gösteriliyorsa ufaktan yonkou korkusu başlamış ki usopp dahil kimsede bu korkuyu gormedim henuz ben zorodan başka. Neyse insandir sonucta korkabilir sorun yok.

Bir kere daha sanjinin ne kadar fedakar ve zoronun ne kadar bencil olduğunu gördük. Aslında böyle biri değildir normalde ama böyle gösteriliyorsa ufaktan yonkou korkusu başlamış ki usopp dahil kimsede bu korkuyu gormedim henuz ben zorodan başka. Neyse insandir sonucta korkabilir sorun yok.
Korkmakla mantıklı davranmak arasında fark var. Yonkou adını duyunca sevinen herif Zoro. Bkz;

Olay korku değil ki. Mantıklı konuştu ama yersiz konuştu Zoro. Sanji'ye olan endişesiyle bağdaştırıyorum ben. Kızmıştır gittiği için.

Aslında zoronun yaptıkları bir korsan tayfası içinde normal ama bizimkiler o korsanlardan olmadığı için kızıyoruz haliyle.Yoksa bb tayfasında öldürülmek mi istiyorsun bile diyebiliyorlar birbirlerine.Bunca zaman tayfa için herşeyi yaptığı ve Kuma karşısında kendini feda ettiği de düşünülürse Zoro şu an kendiyle çelişiyor.

Bölüm gayet eğlenceliydi luffynin yumrugunu sıkıp timsahın başına bururken timsahtan ter boşalmadından tut nekonun halleri olsun brook ve usopun tepkileri fln gayet keyifliydi punk hazarddan beri animeyi izlemiyorum orda iyi yansıtılırsa gayet gülümsemenin eksik olmadıgı bir bölüm olur. Zoraya herkes tepki göstermişte benim hatırladıgım ilk kez durum tespiti yapmıyor tırstı denmesi alakasız olmuş kanaatimce. Ve hala sanjinin gelinle degilde ailesinden bir bayanla tanışmayı kastettiği annesi yada varsa bi kız kardeşi içimden geçen bu .

İçinde para yok. İçinde steroid var. Bu steroid insanların büyümesini sağlıyor. Vander Decken, Shirahoshi'de kullanacaktı hatta. Onu büyütüp evlenecekti falan. Fakat daha sonra bin insan gücü verdiği söylendi. Söylentilerin ikisi de doğruydu çünkü Hody Jones'da görüldüğü üzere, hem güçleniyor hem de yaşlandırıyor. Adamın saçı beyazlamıştı.
Edit: Son halleri
Acaba iş Luffy VS Bib MOM olursa Luffy o kutuda kalmış haplardan 1-2 tane atar mı acaba :D
19'dan 23-25 e felan kadar yaşlanır adam olur belki :D

Roronoa Zoro

Zoro ölsün. Tayfaya adam gibi kılıç ustası gelsin. Adam olsun yeter.

Korkmakla mantıklı davranmak arasında fark var. Yonkou adını duyunca sevinen herif Zoro. Bkz;
Yumurta kapıya dayanınca fikir değiştirmiş demek. Hem ben öyle bir korkudan bahsetmiyorum. Bizim tayfanın tümünde aptal cesareti var öleceklerini bilseler yine de kendinden güçlülere çekinmez dalarlar. Fakat tereddüt olmazdı hiç. Şuan bir tek zoroda var o ve durumu ilginç kılan bu malesef.
Olay korku değil ki. Mantıklı konuştu ama yersiz konuştu Zoro. Sanji'ye olan endişesiyle bağdaştırıyorum ben. Kızmıştır gittiği için.
E hepsi kızmıştır gittiği için. Robinde gitmişti zamanında. Gıdım tereddüt etmeden dünyaya savaş açan tayfadan bahsediyoruz. Ne değişti peki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık