Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Luffy

Ben de düğünde olacağını sanmam zaten. Olay sadece düğün değil. Evlenince hadi yavrum şimdi istediğini yapmakta ozgursun diyecekleri şüpheli. Atıyorum onu da ekibe katmak isteyebilirler. Veya bir sebepten götürürler işte. Onların bölgesinde olur savaş Mom yokken.

Bunlar Mom ile müttefikse de bunları dövmesi bizimkilerin yeni düşmanını iyice belirlemiş olur.

@Monkey D. Luffy

Ben de düğünde olacağını sanmam zaten. Olay sadece düğün değil. Evlenince hadi yavrum şimdi istediğini yapmakta ozgursun diyecekleri şüpheli. Atıyorum onu da ekibe katmak isteyebilirler. Veya bir sebepten götürürler işte. Onların bölgesinde olur savaş Mom yokken.

Bunlar Mom ile müttefikse de bunları dövmesi bizimkilerin yeni düşmanını iyice belirlemiş olur.
Neresinden baksan olaylar yine çok uzuyor. Yeni Dünya ile beraber olaylar hızlanır farklı bir aşamaya geçilir diyorduk ama hepten yalan oldu. Seri önceden nasıl işliyorsa aynen devam ediyor. Hayır çoğu kişi gibi şikayet ettiğim yok da :) şaşırdım sadece. Ve bu hızla nasıl bitirecek seriyi merak ediyorum.

O değil de Yeraltı dünyasının en büyük adamı Doflamingo Sanji'yi niye ucundan da olsa anımsamadı ki yahu. :/
İlla iş yapmıştır Vinsmoke ailesiyle, babasını da tanıyordur herhalde. Karşılaştıklarında kaşlarına şöyle bir baksaydı en azından manalı manalı, bize de bir ipucu olurdu. :/

Ben yazmıştım Spoiler konusuna buraya da bir yazayım. Amaneden'in fikrinden aklıma geldi ki düşünüyordum da şuan görüşmesi gereken kadın annesi ve kadınlara kötü davranamamasının temel nedeni annesinden kaynaklanıyor büyük ihtimal. Annesi aile dışından veya aileden bile olsa Sanji'ye hep iyi davranmıştır o şekilde büyütüp kaçmasını falan sağlamıştır. Şuan annesinin hasta veya tehlikede olduğunu öğrenip gidiyordur. Veya hain babası annesine olan sevgisini bildiği için yem olarak kullanıyordur. Emin değilim ama Anne sevgisi önemli. :(
Annesi aile kurallarına karşı çıkan ve bu uğurda zulüm görmüş biri olabilir. Sanji'yi de bu konumdan uzak tutmaya çalışan birisi olabilir. Annesi aynı zamanda evin aşçısı ve all blue hayaline sahip biridir. Fakat all blue yu bulmak için denizlerin ötesine gitmek gerekiyordur. Bunun için de çok güçlü olmak. Sanji hem annesine yapılanların intikamını almak hem kendi seçtiği yaşantıyı kanıtlamak için gidiyor olabilir. Düğün işi buluşma için yapılmış bir yeryer. Düğün alanı savaş alanı olacak benim gözümde.

Kendine has teknikleri varsa inşallah Sanji kapar bunları. Eline de bir silah. Film Z hali çok iyi değil mi yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık