Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enies Lobby benzetmesi yaptiysak cp9-Vinsmoke de yapalım.

Rokushiki gibi suikastci teknikleri vardır. En güçlü üye diğerlerinin yapamadığı müthiş bir tekniği kullanabiliyordur (muhtemelen baba) Luffy onu ucu ucuna yener. Ikinci adamla arasında bariz fark vardır. Yer altı dünyasında adamlar meyve satın alıp veya bir şekil ele geçirip yemiş olabilirler. Sağlam meyveler görebiliriz.

Zoro'nun konuşması endişesinden bence. Umarım öyledir.
Ben de öyle olduğuna inanıyorum.
Zoro'ya göre Sanji tayfadan ayrılıp böyle bir işe kalkışmazdı. Ama bunu yaptıysa ciddi bir şey vardır. Bu yüzden endişe ve sinir ile söylenmiş sözler bunlar. Doğru olabilir söyledikleri ama o da Sanji'nin bir şey yapamayacağını biliyor.
Enies Lobby benzetmesi yaptiysak cp9-Vinsmoke de yapalım.

Rokushiki gibi suikastci teknikleri vardır. En güçlü üye diğerlerinin yapamadığı müthiş bir tekniği kullanabiliyordur (muhtemelen baba) Luffy onu ucu ucuna yener. Ikinci adamla arasında bariz fark vardır. Yer altı dünyasında adamlar meyve satın alıp veya bir şekil ele geçirip yemiş olabilirler. Sağlam meyveler görebiliriz.
Bir yonkou ve bir sürü daha düğün davetlisi varken bu iş zor gibi.

Elde hiç bilgi yokken teoriler çok çeşitli oluyor sadece birinin tutacağı ve diğerlerinin hepsinin patlayacağı gerceği. Çok dokunaklı bence :)

Ahaha. Sanji'nin çgüdüsel olarak görünmezlik meyvesini istemesinde ki ana olay suikastçilik olmasın? :D Bir suikastçi için görünmezlik meyvesi kadar elverişli bir meyve yok.:D

Konuşmaları merak ettim. Luffy için hala daha dananın kuyruğu kopmadı. Bu olayı ciddiye fazla almadı. Bakalım ne zaman kopacak kuyruk.

Sanjinin babasını merak ettim. Nasıl biri acaba.
Şöyle karizma biri çıksa da Monster Trio of Charisma olsa. (Dragon-Shanks-Vinsmoke)

Ayrıca artık seri biraz çocuk serisinden çıksın.
Tayfa 3 yonkou ile düşman. Hükümet ve denizciler için büyük bir tehdit. Üstüne yeraltı dünyası tarafından da hedef alındı.

Tüm bunların üstüne o denizlerde rahat rahat gezmeleri beni rahatsız ediyor. 1 yonkouya bulaşan ölür deniliyor ama bizimkiler hala böyle gezinirse hafif soğuma yaşayacağım.

Mangaka umarım hakkını verir şu olayların. Zoro mesajı verdi yavaştan. Tayfa da yonkoudan çekiniyor.

Tayfa'nın bu durumdan dolayı zorluk yaşamasını istiyorum.

Ayrıca artık seri biraz çocuk serisinden çıksın.
Tayfa 3 yonkou ile düşman. Hükümet ve denizciler için büyük bir tehdit. Üstüne yeraltı dünyası tarafından da hedef alındı.

Tüm bunların üstüne o denizlerde rahat rahat gezmeleri beni rahatsız ediyor. 1 yonkouya bulaşan ölür deniliyor ama bizimkiler hala böyle gezinirse hafif soğuma yaşayacağım.

Mangaka umarım hakkını verir şu olayların. Zoro mesajı verdi yavaştan. Tayfa da yonkoudan çekiniyor.

Tayfa'nın bu durumdan dolayı zorluk yaşamasını istiyorum.
Bela bizimkileri bulmaz ne yazık ki bizimkiler gider arar. Seri başladığından beri değişmeyen birkaç şeyden biri bu.

Valla Suikastçi dendiği zaman aklıma bunlar geliyo. Birde bi film var 13 Assassins diye, başka birşey çağrıştırmadı :)
Boşver diğerini de tapınakçı-suikastçı mücadelesi süper olur. Ama tam hatırlayamadım bunların fikirlerini ve ayrıldıkları noktayı. Hayırlayan varsa söylesin belki Oda hikayeye farklı bi şekilde enjekte etmiştir bile bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık