Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji dövüşmek yerine teslim oldu.Onu geçtim denemedi bile.Kayıtlara geçin :( Luffy ya da Zoro olacaktı orada.Ah ah :(
İkiside olsa aynı olurdu değişen birşey olmazdı adamın elinde rehine var Nami ölecek diye diz çöken luffyden bunu bekliyorsunuz adam tayfasından kimseye zarar gelsin istemiyor eğer orada saldırsaydı sanji şuan nami ve chopper ölmüştü.

Vito'nun ellerde kürek gibi arkadaş, bu adam neyin nesi acaba?
Godzilla'ya bir gönderme varmış isminde galiba ama.
Eliyle ateş yaktığını gördük. Dili uzun. Garip dövmeleri var. Kocaman silahları var ve lakabı da Monster Gun.
Eller de dediğin gibi kürek gibi.

Yılanımsı bir ırk falan mı var acaba? Çünkü benim bildiğim başka ırklarda var. Bu köle listesinde diğer ırklarla ilgili fiyatlar ve bilgiler yer almıyordur tarzında bir şey yazıyordu çünkü.

Yok kaç gücüyle yaptı. Tabi ki bilek gücüyle yaptı. O hızı görmedin mi. Adam hep üçünü kaleden çıkardı hem anında silahı kapıp CC'ye doğrulttu.
Ayrıca Vito gelip kulağına fısıldayana kadar da gitmeye hiç niyeti yoktu ve bunu açıkça belirtiyordu. Vito'dan duyduğu şey, ailesiyle ilgiliydi ve sonda da tayfaya söyledi zaten, bu hesabı kapatmam lazım, döneceğim diye. Kendi isteğiyle gidiyor.

Geçen haftaki gibi tüm konu boyunca duvara anlatır gibi bunu da kare kare anlattırma bana şimdi, her şey apaçık ortada.
Belki ben senden duymak istiyorum bölümü :utaniyorum:

İki günlük kıytırık karekterlerin tanıtılıp çarpıştırılmasıyla geçen bir kaç yıllık Oda modasını göz önüne alırsak bu bölüm süperdi :good:

Belki ben senden duymak istiyorum bölümü :utaniyorum:
Bak o zaman anlatayım: Vito Sanji'nin kulağına fısıldadı ve o andan itibaren, gitmeye niyeti olmayan Sanji, tayfaya veda etti ve gitti. Ailesinden kalma bir şeyler var ve onunla ilgilenmeye gidiyor. Belki de annesi hakkında bir şeyler söyledi, zira bunu nasıl öğrenmiş olabilirsin diyor Sanji.
Yoksa Namileri şutladığı kapıdan kendisi de atlayabilirdi rahatlıkla ama içeride kaldı ve onlarla gitti.

Brook'un bilmesi demek uzun süredir işlev gösteren bir aile demek. Bu aileyi, Robin de pek tabii biliyordur. Bir sonraki bölüm -flashback bittiyse- aileye dair bilgi alacağız muhtemelen. Yine de asıl güzel bölümün 815 olacağını düşünüyorum.

Vito belki makine falandır. Kısmen. Garip bir tür daha çıkacağını düşünmüyorum ama neden olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık