Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orda bide yüz mü var :(
:(

Ahh aahhh Sanji yerine Zoro'yu gönderecekti Luffy. Böyle düğünle ve kurtarmakla uğraşmak zorunda kalmazdı o zaman!!
100-200 bölüm kurtarma çalışmasına gidecek şimdi.

Zoro Bege'yi, Pekoms'u ve o boş tehditleri keser geçerdi. Yok efendim beni öldüremezsiniz ödülümde yazıyor, yok tamam düğüne geliyorum yok bilmemle yok şöyle yok böyle. Boş muhabbet!

Zoro olsa kılıcını alır keser geçerdi. 4 sayfalık Flashback görmüş olurduk bizim içinde daha iyi olurdu.
Şu kadar yıl sonra şu Sanji'nin haraketlerinden sonra Zoro'nun değerini anladım. :(

Sanji'nin iğrenç sapıklığını bir kenara koyarsak adamın ezildiği bir yer yok benim için. Bu kadar abartmak da benim gözümde fanlık, anti-fanlık, haterlık vs. türevleriyle mümkün gibi. Ya da düşünmeden yorum yapılıyor. Tabii benim düşüncem, size göre de aynıları ben olabilirim ama ne de olsa Sanji'ye olan bakış açım belli.

Yami

Nami Arlong Parkta
Chopper Davul adasında
Robin Water 7 de
bla bla ..

Şimdi Sanjiyi kurtarmak için bir arc :) Ondan sonra Zoro kalıyor galiba ? Var mı aile derinliklerine inmediğimiz kurtarılmayı bekleyen tayfa üyesi ? :)

Sanki bilek gücüyle yaptı. Teslim oldu işte herif :(
Yok kaç gücüyle yaptı. Tabi ki bilek gücüyle yaptı. O hızı görmedin mi. Adam hep üçünü kaleden çıkardı hem anında silahı kapıp CC'ye doğrulttu.
Ayrıca Vito gelip kulağına fısıldayana kadar da gitmeye hiç niyeti yoktu ve bunu açıkça belirtiyordu. Vito'dan duyduğu şey, ailesiyle ilgiliydi ve sonda da tayfaya söyledi zaten, bu hesabı kapatmam lazım, döneceğim diye. Kendi isteğiyle gidiyor.

Geçen haftaki gibi tüm konu boyunca duvara anlatır gibi bunu da kare kare anlattırma bana şimdi, her şey apaçık ortada.

Sanji dövüşmek yerine teslim oldu.Onu geçtim denemedi bile.Kayıtlara geçin :( Luffy ya da Zoro olacaktı orada.Ah ah :(
Arkadaş ne yüzeysel bakıyorsunuz ya. Yani Wtf haklı, cidden çok saçma yorumlar yapıyorsun Veli. Toriko mu bu hemen her yerde dövüşsünler. Bi konusu kurgusu var, bir işleyişi var. Ne acayip beklentileriniz var sizin be arkadaş. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık